2733
2734
مهربونم پیگیر درمان هستم ممنونم من کلا احساساتی ام همیشه در حال گریه ام 😥

امضا تو خوندم برگ و پشم و گوش تنم هم باهاش ریخت😐!

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فدات شم مرسی اینقدر خوبی و بهم امید میدی 😍😍😘😘😘❤❤❤❤

قربانت عزیزم.مثل خواهرمی.فرق نداری.

من اینجا همه رودوست دارم.انشاالله جای گریه هاتو خنده پرکنه به زودی😍

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
قربانت عزیزم.مثل خواهرمی.فرق نداری. من اینجا همه رودوست دارم.انشاالله جای گریه هاتو خنده پرکنه به ز ...

قربون قلب مهربونت بشم خواهرجان❤

ان شاءالله خدا دلتو شاد کنه ان شاءالله هر چی از خدا میخوای بهت بده ❤

خدایا شکرت 🌷
2738
خداروشکر اون دوران گذشت😑😑 تو یه سنی هرروز گریه میکردم الان چیییی بشه دو قطره اشک بریزم 

از نهایت درد به بی دردی رسیدن....دیگه اشک کم میاره....ذره ذره خود ادم کم میاره و تموم میشه

امضام دل نوشته ست عزیزم 😔

پس خودت داری منفی بافی میکنی 

انرژی منفی بد ترین کاری هست که میتونی بکنی😅اگر امید داشته باشی هر مشکلی باشه جلوت زانو میزنه

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
قربون قلب مهربونت بشم خواهرجان❤ ان شاءالله خدا دلتو شاد کنه ان شاءالله هر چی از خدا میخوای بهت بده ...

فدات بشم عزیزم.همچنین😍😍😍😘😘😘

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
پس خودت داری منفی بافی میکنی  انرژی منفی بد ترین کاری هست که میتونی بکنی😅اگر امید داشته باشی ...

این دل نوشته رو وقتی میخوندم خیلی داغون بودم از لحاظ روحی 😔 

خدایا شکرت 🌷
2706