2726
عنوان

خواهرشوهرم و حرفش

307 بازدید | 18 پست

من تک فرزندم و پدرم فوت شده و فقط مادر دارم.

یه روز خواهرشوهرم اومد خونمون و بی مقدمه گفت اگر مادرت یه روزی بمیره خیلی تنها میشی.(برخود شما چه طوری بود اگر این حرفو می شنید؟)که من گفتم بچه هام هستند که گفت بچه جای خواهر و برادر رو نمی گیره!!!!!!(خدا شاهده اگر یک کلمه اش اضافه باشه)

من چند تا حرکت بی ادبانه ی دیگر هم ازش دیده بودم ,حالا نه اینکه من فرشته ام ولی کلا این خواهرشوهرم فقط با مادر و خواهراش خوبه و خوب برای هیچکس دیگر نمی خواهد.و همیشه دوست داره بقیه شکست بخورن و اینو تو دلش نگه نمی داره و به زبون میاره.

هرچی برای دیگران بخوای چه خیر چه شر سر خود ادم میاد

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حتما بهش میگفتم تو نمیخواد نظر بدی میگفتم هر بنده ای که واسه دیگران بد میخواد زیاد وراجی میکنه ایشالا سر خودش بیاد

بدون رودربایسی بهش میگفتم😊🤗

لطفا برای تحصیل و هدفم در آینده برام یه صلوات کوچیک بفرستید😊❤👌
هرچی برای دیگران بخوای چه خیر چه شر سر خود ادم میاد

اره یاد شعر افتادم با حرفت میگه

هر عمل،از خیر و شر،،،کز ادمی سر میزند،،،،

آن عمل،مزدش به زودی ،،،،،پشت درب،در میزند

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 

آدم اگه تنها ترین فررررررد رو کره زمین باشه خدارو داره 

غصه نخور عزیزم😘

انشالله مادرتونم ۱۲۰ سال عمر با عزت داشته باشن از کوجا معلوم خواهرشوهرتون خودشون عمرشون زیاد باشه؟؟؟؟مگه انسان ار یک ثانیه بعد خودش خبر داره ک برا دیگران میشینه فکر میکنه 

خدا خودش شفا بده خواهرشوهرتونو

اگه من بودم میگفت عه زبونت رو گاز بگیر این چه طرز سوال پرسیدنه یا میگفتم خدانکنه بدخواهاش بمیرن انشا ...

ماشاالله به وجودت

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
آدم اگه تنها ترین فررررررد رو کره زمین باشه خدارو داره  غصه نخور عزیزم😘 انشالله مادرتونم ۱۲۰ ...

چه جمله ای ادم مگه از زندگی خودش خبر داره که برای دیگران می شینه فکر می کنه🙏🙏🙏👌

2706