2726

ممنونم ازت

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم نترس اما سعی کن به چیزای خوب فکرکنی بچه ایناروحس میکنه😍

فدات عزیزم حس خوبی بهم دادی 😍😘خیرببینی

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.
نه نترس عزیزم استراحت کن به چیزای خوب فکرکن گریه نکنیا به هیچ عنوااااااااان  لباسای شادبپوش تو ...

چشم ممنونم خبرشومیدم بهت

2728
😍😍مبارک باشه عزیزم عزیزم چندماهگی شکم بزرگ میشه 😊چون فقط منو شوهرم ومامانم وخواهرم میدونیم فعلا ...

ببخش دير جواب دادم شرمنده عزيزم معمولا از ماه پنجم شكم بزرگ ميشه من دقيق اواسط پنج شكمم مشهص شد ميگم بستگي داره به اين كه قبل بارداري شكم داشتي يا نه خيليا مثل دختر عمه من ماه سوم كاملا شبيه ماه نهم بود

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
عزیزم😔😔😔یه خبر ناراحت کننده شنیدم شوکه شدم زیر دلم درد گرفت نی نیم چیزیش نشده باشه😭😭

نه نگران نشو استراحت كن اوايل بارداري اين دردا كه شبيه درد پريوديه طبيعيه اصلا به چيزاي بد فك نكن اروم و خونسرد باش براي ني نيت صلوات فرستادم ان شاالله سالم بياد بغلت 

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
طبیعی؟من تجربه ندارم ولی بقیه که دیدم ازسی وشش یا سی وهفت هفته  پوشک برای خودت وبچه لباسم کلاه ...

لوازم ارایشو خوب اومدی😅🤣😂

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
والاعزیزم ازخوردن بگم که زیادبرنج ومرغ نخورالکی آدم چاق میکنه مغزهاولبنیات گوشت ومیوه وسبزی بخورقرص ...

ببخشید میپرسم اگه زن باردار برنج و نون و کربوهیدارت کم بخوره ولی چیزای مقوی بخوره و غذاهای رژیمی مشکلی پیش میاد؟؟؟ واسه چاق نشدن مادر میگم

مرسی عزیزم یه سرهمی بذارم بایه دست لباس یاکلابجزسرهمی دودست لباس بزارم؟

یه خانم باردار باید از ماه هفتم ساکش آماده باشه.چون واقعا معلوم نمیشه بعضی مواقع.

برخی از مردم کشور ،گاهی خیلی عجیب میشوند!⭕ بی هیچ دلیل موجهی از قوم عرب‌ متنفرند امّا با افتخار به امارات و دُبی می‌روند و پیشرفت‌های ظاهری آنها را به رخ می کشند و یا حتی به عامل و منبع خبریشان (مثل اینترنشنال یعنی شبکه وابسته به دربار سعودی) تبدیل میشوند.⭕روزه نمی‌گیرند!👈 ولی دلشان برای ربنای شجریان تنگ شده .⭕ کورکورانه کورش‌پرست‌ و طرفدار پیامبر ایرانی یعنی زرتشت و یا عرفان‌های کاذب و فرقه های جعلی می شوند! امّا در عین حال تعلّقات مذهبی را مانع پیشرفت می‌دانند!⭕ هرچه میخواهند میگویند و حتی مسئولین مملکت را مورد اهانت قرار میدهند و فحش میدهند در عین حال از فقدان آزادی بیان و وجود خفقان در جامعه سخن میگویند!⭕  میگویند مرگ کسی را نخواهید و شعار مرگ برآمریکا...» باعث مشکلات مملکتمان شده ،اما از ترور هموطنشان توسط شقی ترین آدمها ابراز خوشحالی میکنند و یا در برابر آن سکوت خفت بار اختیار میکنند.⭕ سلبریتی هایش دستمزدهای آنچنانی میگیرند و در عین حال به شرایط اقتصادی کشور معترضند و خود را عاشق مملکت و غمخوار محرومین جلوه میدهند.⭕به سفرهای تفریحی در آنتالیا و اروپا و... می روند و سه برابر تولید ناخالص ملی لوازم آرایشی مصرف می‌کنند ولی سفر رایگان اربعین و هزینه کربلا و مکه و غذای نذری را که عمدتا نصیب محرومین می شود ، اجحاف در حق ایتام و مستضعفین میدانند!⭕به متخصص نبودن برخی مسئولین اعتراض دارند و این در حالی است که خودشان را در باب هر موضوع تخصصی و غیرتخصصی و در همه بخش‌ها و تمام عرصه ها صاحب نظر می دانند و بدون مطالعه کافی در هر زمینه ای به خود اجازه اظهارنظر و سخنرانی می دهند و بر صحت و دقت علمی بودن قطعی همه آنها هم اصرار می ورزند.⭕اخبار دستاوردهای علمی دانشمندان و متخصصین کشور و فرزندان خودشان را می بینند و می شنوند و در زندگی‌شان لمس می کنند، اما یا ناجوانمردانه می گویند غیرواقعی و تقلبی است، یا به رغم تحریم‌ها، حقیرانه می گویند از خارج آورده اند و به نام خودشان ثبت کرده اند  و یا حتی با وقاحت تمام می گویند در رژیم گذشته طراحی و تولید و حالا رونمایی شد.
ببخشید میپرسم اگه زن باردار برنج و نون و کربوهیدارت کم بخوره ولی چیزای مقوی بخوره و غذاهای رژیمی مشک ...

اتفاقن خیلی خوبه برنج و نون و ماکارونی فقط چاقی مادر میاره کم بخور و اینکه غذاهای مقوی میخوری عالیه 

اتفاقن خیلی خوبه برنج و نون و ماکارونی فقط چاقی مادر میاره کم بخور و اینکه غذاهای مقوی میخوری عالیه& ...

ممنون 🌸

لباس نوزادی دو دست کامل از کلاه تا جوراب

پوشک و پماد سوختگی

شیشه شیر 

قنداق یا پتو کوچیک یه چیزی ک بچهرو بپیچونی توش

سرویس دم دستی اگر گرفتی سرویس حاب

پارچه نرم کهنه...

شورت ونواربهداشتی ولباس راحت براخودت

اگر جای خص صی میری خیلی از چیزا رو میدن...

وسایل صدکرونای...و صدعفونی وماسک...من تواتاق عملم ماسک داشتم...

برا نی نی هر چی عشقته ببر...خدا ب ساز دلت بسازه دوقتم بیشتر ...هرچی اصاف بود بزار صندوق عقب ماشین

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
2706