2737
2734

قبلا ميومدي ني ني سايت همه همدل بودن و كسي رو به مسخره نميگرفتن!واقعا ما هممون بدبختي و مشكل به اندازه كافي داريم لزومي نداره زخم بپاشين يا به تمسخر بگيرين!حتي اگه مجازي هم باشين بلاخره آدم كه هستين!شايد بعضي از اعضاي اينجا فقط دلشون به اينجا خوش باشه.الان يه تاپيك ديدم خيلي حالم گرفته شد.به خودتون بياييد كسي به شما بدهكار نيست كه اينجوري حرف ميزنيد.بسه ديگه نيومدين سيرك كه هركي هرچي ميگه ميخندين و بي احترامي ميكنين!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

همش تقصیر کروناس 

هررر چی بچه مدرسه ایه کاربر ی داره اینجا 

دیگه اقتضای سنشونه یخورده قدرت تشخیص و شعورشون پایینه 

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   

به تو سایت بودنت گیر میدن 😁

ولشون کن عزیزم

اهمیت نده

بعضیا زبونشون نیش داره نمیتونن جلوی خودشونو بگیرن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑