2733
2734

هفته۴۰هستم 

حس خاصی ندارم

فقط منتظرم بچه بشه ک اونم نمیشه خسته شدم کمردردشدیددارم

راهکاربدین دهانه رحمم بازبشهههه😢😢

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
۳۲ خیلی شیطونه اونقد مشت لگد میزنه فسقلی ماشاءالله چون پسر قبلیم اب دور جنینیش کم بود کم تحرک این ...

کی زایمانتونه؟؟؟

منم ۳۲ هستم

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دوازده هفته،امروز سونو ان تی دارم

سلام حناجون منم ۱۲هفته ام امروز سونوداشتم ولی پس فردامیرم

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍
وای خوشبحال شماها من هفته۲۷ هستم هنوز خیلی مونده.... ولی با حرکتاش واقعا بهش وابسته شدم شدید

آره واقعا آدم وابسته میشه مخصوصا الان بچه من قشنگ به حرف های ما وقتی باهاش حرف می‌زنیم واکنش نشون میده 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2731
کی زایمانتونه؟؟؟ منم ۳۲ هستم

ان شاءالله ۱۸مهر

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
هفته ١٨ هستم زود خسته ميشم بى حالم كمرم خيلى درد ميگيره زيرشكمم همينطور منتظرم اخر هفته برم انومالى

عزیزم حالت تهوعتون چندهفته خوب شد?

ایشالا خدای بزرگ همروصاحب بچه کنه هیچکس چشم انتظارنباشع....😍😍😍خدایا ای خدای بزرگ ای الرحم الراحمین بچم سالم وسلامت دنیا بیاد ای خدای بزرگ 😍😍😍
دوازده هفته،امروز سونو ان تی دارم

عزیزم حالت بهترشده?

2738
تو هفنه ۴۰هستی و هنوز زایمان نکردی؟؟؟؟

نوچ.اصلادهانه رحمم بازنشده.امروزم بچه تکون نخورده خیلی کمه

میترسم خدای نکرده خفه شه😢😭😭😭

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
وای خوشبحال شماها من هفته۲۷ هستم هنوز خیلی مونده.... ولی با حرکتاش واقعا بهش وابسته شدم شدید

شما از کی تکون نی نی را متوجه شدید من فردا ایشالا وارد ۱۶هفته میشم امروز رفتم بهداشت گفت الان زوده با این دستگاه صدای قلبش بشنویم خیلی دوست دارم تکون بخوره

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید
من هفته 18 هستم فردا میرم سونو آنومالی 😍 چند وقت به شدت بیحال بودم ،الان یکم بهترم صبح ها با تکو ...

آخی عزیزم چقدر حس خوبیه با تکون نی نی بیدار میشید از کی تکوناش متوجه شدید 

انشاالله همگی به سلامتی نی نی هامون بغل کنیم

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید
2706