2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۳۲

خیلی شیطونه اونقد مشت لگد میزنه فسقلی ماشاءالله

چون پسر قبلیم اب دور جنینیش کم بود کم تحرک این حرکتای شدید برام جالبو جدید خیلی دوس دارم😍

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2728

من هفته سیو چهارمم درد که بیشتر کمردرد اذیتم میکنه و خیلی سنگین شدم الان فقط دوست دارم زود تر زایمان کنم بچمو ببینم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

،من هفته 33 میرم فردا بدن درد و سوزش معده دارم ازی طرفم ذوق دارم برا نی نی و تکوناش.. ینی عشق میکنم 😍

۱۲ بهمن بی بی چکم مثبت شد😍😍💓خدایا مرسی برای سلامتی نی نی تو دلم💖 ی صلوات بفرستین💞..خدایا ب شوهرم کمک کن😞❤❤
من هفته سیو چهارمم درد که بیشتر کمردرد اذیتم میکنه و خیلی سنگین شدم الان فقط دوست دارم زود تر زایمان ...

وای خوشبحال شماها من هفته۲۷ هستم هنوز خیلی مونده....

ولی با حرکتاش واقعا بهش وابسته شدم شدید

هفته ١٨ هستم زود خسته ميشم بى حالم كمرم خيلى درد ميگيره زيرشكمم همينطور منتظرم اخر هفته برم انومالى

عاجزانه التماستون ميكنم به پاتون ميوفتم توروخدا توروقران تورو به اباالفضل العباس قسَمتون ميدم واسه شفاى مادرم دعا كنيد جونم مادرمه عمرم مادرمه همه كسم مادرمه جون بچه هاتون قسم واسه شفاى مادرم دعا كنيد سرطان داره روزى صدبار ميگم خدايا چرا اين سرطان رو به من ندادى بجاى مادرم؟؟؟؟ديگه اشكى نمونده كه بريزم با اينكه حامله ام ولى تمام غصه هاى عالم تو قلبمه من بخاطر فشار عصبى و بيمارى اعصاب شايد خيلى جاها اونجور كه بايد با مادرم رفتار نكردم اميدوارم حلالم كنه منو ببخشه من مثل سگ پشيمونم قسم ميخورم بجان بچم اگر روزى مادرم چيزيش بشه خودمو ميكشم😭😭😭😭😭😭😭😭

هفته دهم🥰

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2706