2726

‏گم شدن ‎آنابل ‎یه شایعه بوده که یک نفر توی ویکی پدیا نوشته. موزه ی warren از سال ۲۰۱۸ کلا تعطیل بوده. و انابل سر جای خودشه🤦‍♀️ . درضمن جای نگهداری آنابل تدابیر امنیتی بالایی داره مثل فیلمش نیست که یه قفل ساده باشه‌. و انابل الان یه شی بی جانِ فقط.

تا الان تنها خبر خوش ۲۰۲۰ تکذیب شدن این خبر بود

هر کی با ما مشکل داره 🙋 مشکل گشا ابلفضل 😂🤣

😂😂😂😂⁦❤️⁩

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انابل کیه😐 شما چرا ترسیدین😐

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟
2728
2706