2737
2739
عنوان

دوماه دیگه عروسیمه

307 بازدید | 39 پست

بچه ها مشکلاتم با شوهرم کاملا خداروشکر حل شد ...دوماه دیگه عروسیمونه ...زمان عقدم ۱۷۰بودم با ۶۷کیلو وزن الان شدم ۷۸کیلو خیلی تپل شدم کسی هست رژیم لاغری داشته باشه بهم بگه چیکار کنم ؟سرکه سیب واسه معده ضرر داره؟

۹/۹/۹۹یه اتفاق خوب قراره بیفته... چشماتو ببند و ارزو هاتو نقاشی کن... ایشالا تا این تاریخ بهش میرسی به امید خدا⁦♥️⁩⁦🥰

میدونم میدونم خیلی تپللل شدم تو دوسال 

۹/۹/۹۹یه اتفاق خوب قراره بیفته... چشماتو ببند و ارزو هاتو نقاشی کن... ایشالا تا این تاریخ بهش میرسی به امید خدا⁦♥️⁩⁦🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زیادش ضرر داره  کم بخور  رژیم بگیر با ورزش سرسخت

اخه حالم بد میشه گلوم بسته میشه وقتی بوی سرکه سیب میخوره ب مشامم

اول اینکه اگه سختت نیست یکی دوبار رژیم سیب زمینی ماست بگیر ولی بینش استپ کن 

دوم اینکه سرکه سیب با معده خالی شنیدم ضرر داره ولی بیشتر واسه چربی خون خوبه واسه لاغری بابای من تغییر نکرده😕

2738

بچه ها حلقه هولاهوب تاثیر داره؟

اخه حالم بد میشه گلوم بسته میشه وقتی بوی سرکه سیب میخوره ب مشامم

نخور به جاش آبلیمو استفاده کن

هرروز ناشتا دو قاشق آبلیمو بریز تو یه لیوان آب ولرم بخور 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
من س ماه دیگع:) وزنمم 57 فک کنم

چیکارا میکنی؟

2706