2410
2553
عنوان

درد و دل های مامان های باردار

77 بازدید | 7 پست

سلام من دانشجوی روانشناسی و بالینی خانواده هستم و دارم قبل از زدن مطب کمی اطلاعات جمع میکنم تا هم خودمو محک بزنم هم ببینم لیاقت اینکه یه روانشناس بشم و مردم بهم اعتماد کنن و دارن هر سوالی هر مشکلی هر چیزی ذهنتونو درگیر کرده با من به اشتراک بگذارید 😙😙😙😙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

باردارم وهمش استراحت مطلق یودم تواین دوران همش مادرم دست تنهابوده خانواده ی شوهرم حتی در حد یه زنگ زدن ازم سراغ نگرفتن اصلاانگار ن انگار فقط چندوقت پیشا پیام دادن وتاریخ زایمانمو پرسیدن. نمیدونم بااین حجم ازنفرتی ک توبارداریم ازشون گرفتم چیکارکنم .هی یاد بدیاشون نیفتم وحالم بدنشه.دلم میخواد برا دیدن بچم اکه خواستن بیان راهشون ندم اصلا درو روشون باز نکنم اصلا بچمو نبرم خونشون انقد ازاین فکروخیالا میاد توسرم. 

کسی که اذیتمون کرده رو چجوری فراموش کنیم 

فراموش کردن دست خود انسان نیست یه وقتایی اصلا فراموش نمیکنی و روز به روز به انتقام فک میکنی یه وقتایی با مرور زمان همین فک کردن به اذیت کردناش یهو میبینی ازش یه بت ساختی که خاطری سر به تنش نباشه و یه وقتایی دوسش داری و چون بهش اعتماد داشتی باورش برات  سخته که اون اینجور باهات کرد در هر صورت بر میگرده به خودت که توی ذهنت ازش فاجعه بسازی یا یه تجربه 

من دلم میخواد همیشه توی یه خونه تنها باشم ماهها یه گوشه ی تاریک کز کنم دراز بکشم ن کسی کار بام داشته ...

واسه بهبودی حالت من میدونم سخته خیلی هم سخته فقط بزن به بیخیالی گاهی همین بیخیالی هم بهت آرامش میده هم این قدرت و بهت میده که با همه چیز منطقی کنار بیای قوی باش تو نمی تونی جلو اتفاق هارو بگیری یا باید ازشون درس بگیری یا باید اول ب به اتفاق آخرش فک کنی که بتونی به شکل بهتری اجراشون کنی اجازه نده ذهنت از انفاق ها فاجعه بسازه قدرت اینو پیدا کن با همه چی کنار بیای خیلی هامون فقط فقط واسه همین بدنیا آمدیم که قولی ترین روحیه رو داشته باشیم 

2714