عنوان

زن دوم گرفته همسایمون 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3057 بازدید | 133 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خود خدا هم تو سوره نساء گفته چون از عدالت خارج میشید بهتره به یک همسر اکتفا کنید بعد چطور بعضیا میگن ...

گناهه بعللللله اونم ازنوع کبیرش پاشیدن زندگی زن وبچه حتی اگر باکدوم عدالتی جور درمیاد ؟!!!!!

جان؟

🤫🤫🤫🤫

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2728
این خانم یا اقا کجاش روشنفکره اینکه کاملا متحجره  طرفدار زن دوم گرفتنه چرا هر کی حرف نامربوط می ...

اگ متنو ی بار دیگ بخونی متوجه میشی اون کلمه ی روشنفکرم تیکه بود گلم

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
هیچ وقت یه طرفه به قاضی نرید. ازکجامیدونید مشکل شون چی بود.باز خداخیرش بده زن گرفته حلال طیب وطاهر ن ...

حلال و طیب طاهر!!!!!!واقعا زنی خودت این حرفا رو میزنی بره با یک زن دیگه  بعد با یک صیغه حلالش کنه  خیانت  خیانته چه با دوست دختر چه با زن دوم آدم اگه مشکل داره جدا میشه نه این که پای یک زن دیگه رو هم بکشه وسط گند بزنه توی دوتا زندگی

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!
اگ متنو ی بار دیگ بخونی متوجه میشی اون کلمه ی روشنفکرم تیکه بود گلم

اهان پس منظور اینه 🙂

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
نظرت مال خودت😂😂😂😂😂همین نظرای چرت ومیدین به خیالتون نظردادین

اعتماد به نفست عالیه

میگم شما که انقدر خوبی و منطقی اجازه بده همسرت یه چند تا زن بگیره تا چند تا زن دیگه سر و سامون بگیرن

و خدایی که بشدت کافیست... 
از بدوبدتر مطمئنن بدوانتخاب میکنم.یعنی ازخیانت وزن دوم مطمئنن زن دوم بهتره 

راهش طلاقه نمیتونست بسازه با زنش جدا میشد تا زنشم شوهر دیگه کنه نه بمونه با این وضع!

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست
نظرت مال خودت😂😂😂😂😂همین نظرای چرت ومیدین به خیالتون نظردادین

چرت تر از نظر تو وطرز تفکر تو ندیدم

نمیدونم زنی یا مرد...یا زن دوم 

اگر هیج کدوم نیستی

پس منتظر باش که شوهرت همچین کار طیب و طاهری رو مطمئنا انجام میده

دیگه حتما طرز تفکرتون یکیه😉

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2706