2733
2734
عنوان

چندسال بعد ازدواج بچه دارشدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3186 بازدید | 246 پست

من شب سومین سالگرد ازدواجم باردار شدم 😄 سه سال و نه ماه از ازدواجم گذشته بود که مادر شدم به شدت هم راضیم چون با آگاهی مادر شدم الانم خوشمل مامان ۱۸ ماهشه

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم شش ساله ازدواج کردم منتها شوهرم بچه نمیخاد هیجوره نمیتونم راضیش کنم.من دوس داشتم تفاوت سنیم با بچم زیاد نباشه.بعدم یه خانم با سن بالا ک دیگه حوصله بچه نداره به نظرم حداکثر تا سی سال بهتره آدم بچه بیاره

2731

من اول عروسی رفتم دکتر سونو و این گفت کاملا سالمی

شوهرم بردم آزمایش داد

چون سنم کم بود ۵ سال خوش گزروندیم و مسافرت رفتیم حالا دوسالشه ۸ساله عروسی کردم

واقعا خوشحالم دیر آوردم خیلی سخته بچه داری

اگه همون اولا باردار میشدم واقعا از پسش برنمیومدم

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
2738

مجردم ولی فک میکنم٢الی٣سال بعد ازدواج مناسبه واسه نی نی دار شدن😍😍😍

کاربری دوممه😁میشه دوتا صلوات بفرسین یکی به روح شهید مدافع حرم جواد محمدی تقدیم کنین یکی هم برای حاجت روا شدنم💗🙏   چادری شدن من قصه ی نابـی دارد...او قسم داده مرا حافظ خونش باشم"رفیق آسمانی/شهید مدافع حرم جواد محمدی"من٩٩/٨/١۵ به مراد دلم میرسم و میام درموردش تاپیک میزنم اینو مطمعنم🌞♥🌊راسی دوستای کتابخونم یه سر به پیچBaran_e_keradبزنین..بهترین کتابا با بهترین کیفیت۵٠درصد تخفیف داره📚 😌🌸
من دوسال بعدبچه دارشدم الان هفت ساله وسه ساله هستن...قطعا اگه الان بودخداشاهده یکیشم نمیذاشتم چون ظل ...

جدی ؟ من یه دونه دارم از طرفی نگران تنهایی و مسایل دیگه ش هستم از طرف دیگه می کم تو این شرایط به خودمو دو تا بچه ظلم می کنم

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
من ۳ سال ناخواستس باردارم😭😭شوهرم همش میگه خیلی زود بود خودمم نمیخوام😭😭

اینطور نگو خدا قهرش میگیره

ببین خانومای نی نی سایت خیلیاشون ارزوشونه ک مامان بشن

این یه لطف و محبته از طرف خدا

کاربری دوممه😁میشه دوتا صلوات بفرسین یکی به روح شهید مدافع حرم جواد محمدی تقدیم کنین یکی هم برای حاجت روا شدنم💗🙏   چادری شدن من قصه ی نابـی دارد...او قسم داده مرا حافظ خونش باشم"رفیق آسمانی/شهید مدافع حرم جواد محمدی"من٩٩/٨/١۵ به مراد دلم میرسم و میام درموردش تاپیک میزنم اینو مطمعنم🌞♥🌊راسی دوستای کتابخونم یه سر به پیچBaran_e_keradبزنین..بهترین کتابا با بهترین کیفیت۵٠درصد تخفیف داره📚 😌🌸

من ۸ ماهه که عروسی کردم خودم بچه نمیخوام ولی شوهرم گیر داده که باید بیاری حتما سونو هم قبلا رفتم گفته تنبلی تخمدان داری به شوهرمم نگفتم اصلا

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑
2706