2726
عنوان

چندسال بعد ازدواج بچه دارشدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3186 بازدید | 246 پست

۶ ماه

راضی نیستم میگم کاش زودتر میووردم، شرایط مالی خوب نبود خیلی، ولی توکل به خدا کردیم و واقعااااا خدا تا باردار شدم روزی شو رسوند، و زندگیمون عوض شد،

برای حل مشکلم یه صلوات مهمونم میکنی؟🤗🌸نه اسمم ساداته و نه متولد ۶۷ ام. متولد ۷۶ ام. فقط اولش همینجوری یه اسم گذاشتم که عضو سایت شم نمیدونستم نمیشه تغییرش داد🙄😅
خداروشکر عزیزم😍 اره منم دانشجو بودم سرکارم میرفتم هی گفتم نه البته همسرمم راضی نبود بااینکه عاشق بچ ...

به هر حال کسی که تنبلی داره باید زودتر اقدام کنه.

انشالله که با صحت و سلامتی  و بدون دردسر باردار بشی.

عضو گروه نارنجی...وزن شروع ۸۸ ♡شروع اول مهر ۹۹...وزن هدف اول ۷۵.●خیلی ها تونستن پس منم می تونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چهار سال از عروسیمون گذشته بود بازم نمی‌خواستیم می‌گفتیم باز یکی دو سال دیگه راه داره ولی فهمیدم ...

وای اره ب خدا تازه ی کم خودمونو جمع و جور کرده بودیم همسرم گفت بریم ی کم مسافرت ک کرونا اومد😕 الانم ک همش خونه ام جز خونه خانواده هامون ک نزدیکه هیچ جا نمیریم منم همسرم فک کنم مشکل داشته باشه باید بره آز و سونو بده ببینیم چی میشه فقط دارم دعا میکنم ک هیچی نباشه چون خودمم تنبلی دارم بدتر میشه😕 خداحفظش کنه براتون😍

2728
چرا سخته ؟

ببین بذار یه مسأله ای رو برات بشکافم

خییلی ها انقدر میگفتن سخته سخته من پاک دچار وسواس فکری شده بودن که آیا میتونم از پس مسیولیت های مادر شدن بر بیام یا نه

ولی واقعیت اینه که بچه داری واقعا سخت نیست 

مثل این میمونه که بگیم شوهر داری کار سختیه 

نه سخت نیست 

یه لول جدید از زندگیه مسلما یه سری عادت ها تغییر می‌کنه ولی انقدری نیست که فکر کنی همه چیز رو از دست میدی 

باید از قبل بدونی که آستانه تحملت باید بالا تر باشه و فکر نکنی همممممه چیز عین سالهای بدون بچه میگذره 

اینو بپذیری دیگه تغییر شرایط و موقعیت ها بهت سخت نمی‌گذره هییییچ با لذت به همه چی نگاه می‌کنی 

خودت میتونی تربیت بچه خواب بچه نحوه نگهداری همه چیزش رو برای خودت آسون کنی از اول اگر همه چیز رو اصولی پیش ببری همه چیز برات آسون تر میگذره

خیلیا آستانه تحملشون پایینه بیخود آدمو میترسونن ولی نظر من که  به هیچ وجه این آمادگی رو در خودم نمی‌دیدم که بچه دار بشم و صرفا چون اسپرم شوهرم به حدی مشکل دار بود که میگفتن بارداری طبیعی ممکن نیست مجبور شدم که اقدام کنم، و همچنین من مادر یه بچه رفلاکسی و آلرژیک هستم نظر من اینه که بچه داری سخت نیست انقدر عشق توشه که حتی سختی هاش هم برات آسون می‌گذره فقط با این دانش وارد شو که بچه دغدغه ها و نگرانی های خودشو داره و همه چیز قرار نیست صد باشه 

۱۰ ماه. یعنی ۱۰ ماه بعد از جشن عروسی زایمان کردم

اصلا هم پشیمون نیستم.

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2706