2733
2734
عنوان

خانومااااا بارداری بیایدد

115 بازدید | 12 پست

سلام بهم نخندید همش سمت راستم تکون میخوره شکمم خیلی گنده شده هنوز پنج هفتمه میدونم بچه نیست ولی خدایی تکون خوردناش شبیه بچس شکمم چرا اینقدر گنده شده به مامانم میگم میگه حتما نفخ کردی ولی نفخم نکردم کسی اینجوری شده ؟؟؟؟

دخترم تو زیباترین نقاشی خدایی...خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم از همون هفته های اول یه چی ی مثل نبض احساس میکردم.تو که خوبی من از دوماه قبل بارداری هم چاق شدم هم شکم اوردم.الان تو ماه ششم ۹۵ کیلوم😁😁😁

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2738
نه بابا نفخم نکردم که چیزی نفخ دارم نخوردم هرکی منو میبینه میگه حامله ایی

اخه از الان هیچی دیده نمیشه حتی شکم‌جلو نمیاد 

از قبل شکم‌ داشتی گلم ؟؟؟

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
منم از همون هفته های اول یه چی ی مثل نبض احساس میکردم.تو که خوبی من از دوماه قبل بارداری هم چاق شدم ...

ببخشید یعنی چن کیلو اضافه کردی بعد بارداریت

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
منم از همون هفته های اول یه چی ی مثل نبض احساس میکردم.تو که خوبی من از دوماه قبل بارداری هم چاق شدم ...

آره مثل نبض میزنه برام یا خود خدا 95 کیلو چند کیلو بودی شدی 95

اخه از الان هیچی دیده نمیشه حتی شکم‌جلو نمیاد  از قبل شکم‌ داشتی گلم ؟؟؟

همونو میگم الان قلبش تشکیل نشده چه برسه تکون بخوره بخدا الانم شکمم تکون میخوره یکم شکم داشتم الان دوبرابر شده