2733
2734
عنوان

زنداداشم گفت نیا خونه خواهرم .....

4879 بازدید | 161 پست

بچه ها من برای بیماریم باید میرفتم از بیرجند دکتر  توتهران ..بعد خونه خواهر زنداداشم قم بود ...من میخواستم شب برم اونجا بمونم زنگ زدم اتفاقا زنداداشمم از بیرجند رفته بود قم اونجا بود ..رفتم پنج روز موندم بعد دوباره برای گرفتن آزمایشم برگشتم تهران ..گفتن آزمایشم باید تکرار بشه ...دوباره زنگ زدم به زنداداشم گفتم خونه هستید بیام اونجا اینجا گفتن آزمایشم باید تکرار بشه  ...بعد ده دقیقه داداشم زنگ گفت اونجا نرو .....خیلی ناراحتم حتما زنداداشم زنگ زده به داداشم .....گفته نرم اونجا  حق ندارم ناراحت باشم ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ن عزیزم شاید شوهرش ناراحت شده

برو هتل

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2738

۵ روز خونه ی خواهرزن برادرت موندی؟! 

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2706