2737
2734
عنوان

بدون عنوان 🤔🤔

65 بازدید | 11 پست

خانواده مادریم رسم دارن که دخترا رو زود شوهر بدن د۷تر عموی مامانم ۱۳ سالگی عقد ۱۵ سالگی عروسی چند روز پیشم سالگرد ازدواجشون بود ولی همش با هم بحث و داعوا دارن یا چند ماه پیش دختر عمهی مامانم که ۱۶ سالشه عقد کرد 

😱😱😱😱چند روز پیشم اون یکی دختر عمش که همسن خودمه ۱۵ نامزد کرد اخه این بچه ها چیزی از زندگی میفهمن 

تیکر تولد عشقمه(دادشم)                                                        اینا برای داداش میلادم که کل زندگیمه 💜💙💚💛🧡❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما اشتباه اونا رو‌مرتکب نشو

آفرین بهت که خودت هم آگاهی

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی
2738
برو خداروشکر کن خونواده خودت همچین رسمی ندارن

واقعا خدارو شکر میکنم 😅😅

تیکر تولد عشقمه(دادشم)                                                        اینا برای داداش میلادم که کل زندگیمه 💜💙💚💛🧡❤