2726
عنوان

زنداداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1158 بازدید | 75 پست
بابای بیچاره من با پول کارمندیش خونه بنامشون کرده الان بازم میان میگن پول بده خونمونو عوض کنیم اونم ...

اره  تا عقد بود از داداشم پول میگرفت میرفت جهاز میخرید  الانم میگ جهازم انقد زیاده  ولی خونم کوچیکه جاشون نمیشه😆😆😆😆  داداشم قسم خورد ک خودش بیشترشونو خریده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون آدمی که اون حرفو زده آدم مطمئنیه..از خانوادمونه..

آدمی که اون حرفو بهش زده اگه مطمئن باشه پشت شما درمیومد و زنداداشتو نصیحت میکرد

نه اینکه بیاد به شما بگه و شما نگران بشی که مبادا حرفای اونو باور کرده و بخوای بری براش توضیح بدی

نیازی به توضیح نیست به نظرم 

اینجور وقتا نزدیکترین فامیلا هم از اینجور قضایا خوشحال میشن

همچنین زن داداش من   تازگیا گیر داده ک خونه ب نامش کنه داداشم  و اینکه دیگ ارتباطی با ...

این دیگه از اون حرفا بودا، مگه شوهرش بخواد ب اسم خانم خونه کنه باید اجازه بقیه رو بگیره 😑

قط ارتباط رو داداشتون اگه قبول کنه دیگه خیلی باید ادم درستی نباشه ک خونوادش رو ول کنه کامل. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
خاله ست ...

به نظر من اصلا نگو. متاسفانه مادر من یه اخلاقی داره که مشکلاتش با زن داداشم به خواهراش میگه. در حالی که اصلا خاله هام اینطوری نیستن. باورت میشه عروس خاله م با 2 تا بچه طلاق گرفت و رفت شوهر کرد به یه پسر مجرد ولی تا وقتی طلاق نگرفته بود ما اصلا نشنیده بودیم که اینا مشکل دارن. جواب خاله مم این بود.(به شما میگفتم که چی بشه کاری از دستتون برمیومد؟). ولی مشکلات خانواده ما همیشه بین مردم میچرخه به خاطر مادرم و اخلاقش. همه خانواده ها مشکل دارن. مهم اینه که کسی خبردار نشه. 

والا من با خواهر شوهرم مثل خواهریم خودشم میگه مثل خواهرمی زنداداشمم خوبی زیاد داره ولی بعضی وقتا زبو ...

اره بخدا منم اینجورم  با عروسمون  براش جون میدادم حالا ب داداشم گفته خواهرات حق ندارن بهت زنگ بزنن یا بیان خونت

من فکر نکنم هیچ عروسی بد باشه این خواهر شوهرا مادرشپهرا بد هستن که عروس هم بدی می‌کنه آدم که خوبی ببینه دیوونه نیست بدی کنه ولی کار زن داداشت بد  خبر می‌بره به کسی میگه هرچقدرم اذیت شده باشه نباید این کارو کنه  

عزیزم وقتی داداشت اونو گرفته شده یکی از اعضای خانوادتون پس اینکه چیزی رو ازش مخفی کردین اونم ناراحت ...

چیزی رو ازش مخفی نکردیم که ..بحث خانوادکی و خواهربرادری داشتیم..اونم بود.خودشو دخالت داد

اره ..از الانمم سردتر میشم

من خودم خانوادهدشوهرم تیکه مینداختن ن دعوا کردم ن چیزی با همین کم محلی و سرد شدن حساب کاز دستشون اومد و بهتر شدن

ولی ی جوری ب تیکه ای چیزی بهش بفهمونید فهمیدید و ب روش نمیارین

اره  تا عقد بود از داداشم پول میگرفت میرفت جهاز میخرید  الانم میگ جهازم انقد زیاده  و ...

مسائل مالی بین زن و شوهر دیگه خداوکیلی به خانواده ها ربط نداره

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
اخه خودشم فامیله...رفته به فامیل مشترکمون گفته

پس بقول دوستمون به خود زنداداشت یجوری بفهمون از کارش خبر داری با پوزخند فک نکنه زرنگ بازی دراورده

خالتم اگ عاقل باشه شمارو نمیدازه حق رو ب عروس بده البته اگه حق با شماس

از خوبیتون مطمئنه

2706