2737
2739
عنوان

کسایی که سگ یا حیوان خونگی دارن یه سوال دارم لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 823 بازدید | 97 پست

استارتر جان

سگ داشتن بنظرم يكي از بهترين اتفاقايي ك ي ادم ميتونه تجربه كنه

ولي خيلي سخته

مريضي داره

هزينه ي غذاهاش هست

هرروز بايد اقلا ي ساعت ببريش بيرون ك انرژيش تخليه بشه

ريزش مو داره

اگه اپارتمان باشي سر وصداش هست

همه اينا رو بايد قبلش در موردش خوب فكر كني، نه ك بياري ي ماهه خسته بشي حيوونكي بچه رو ك بهت وابسته شده بدي يكي ديگه ك كلي صدمه روحي ميبينه😔

اگر همه اينا رو ب جون خريدي

نخر تو رو خدا، از سگايي ك بدسرپرست بودن يا ب هر دليلي واگذار ميشن بيار و خوشبختش كن

خريد و فروش حيوونا كمك ميكنه به توله كشي ازين زبون بسته ها و ريختن پول توو جيب توله كشاي بيشرف

#نه_به_توله_كشي

جهالت بیش از دانایی احساس سرخوشی و امنیت ایجاد می کند.
منم یه خرگوش نر داشتم ۲ سال نگه داشتم مریض شد مرد ،صبحا میومد لیسم میزد بیدار بشم بهش غذا بدم ،دیگه ...

عزیییییییزم

باشه حتما

پسر منم شهریور میشه دوسالش ( خرگوشم😄)

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من کلا خرگوش رو بیشتر سگ دوست دارم سگ بزرگتر کع بشه ممکنه خطرناک بشه همینجا ب یکی حمله کرده بود چون ...

منم خیلی دوس دارم خرگوش هارو با این شراط سخت سگ خرگوش بهتر به نظر میاد

دیگران با ما آنگونه رفتار میکنند که ما به آنها اجازه داده ایم
خرج گربه چقدر میشه با واکسن و غذا همه چیز

بستگي داره به اينكه تو يه ماه ببرمش چكاب يا نه ولي حساب كن من براش هفتگي مرغ ميگيرم البته فيله دوست داره پسرم😁 غذاي خشك ميگيرم دو مدل يكيش بسته ١٠كيلويي ٣٠٠ يكيش دوكيلويي٤٠٠ 

خاك گربه هست ٧گيلويي ٢٠ تومن 

حالا خداييي نكرده خدايي نكرده اين وسط مريض بشن كه هزينه دامپزشكي أضافه ميشه 

فكر كن پارسال گربه من از ارتفاع پريد پاش شكست بماند كه چقدر عذاب كشيدم و ضربه روحي خوردم گريه و زاريً و شك و بهت و استرس و ....

دو تومن فقط هزينه عملش شد دوتومن هم هزينه هاي ريكاوري و دارو و غذاي مخصوص و ..(كه فداي يه تار موي عسليه 😁) خودمم ٢ هفته مرخصي گرفتم موندم تو خونه كنارش اين نمونه اي كوچيكي از مسايلشونه

خلاصه كهههه خيلييييي داستان دارن فقط به با نمك بودن و خوش اومدن نگاه نكن

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
2738
منم خیلی دوس دارم خرگوش هارو با این شراط سخت سگ خرگوش بهتر به نظر میاد

هرطور راجتی ولی بهت بگم  سگ نگهداریش خیلی خیلی یخته و خیلیم خرج داره.سگ دوست مامانم زخم معده گرفاه بود ۳ روز تو بیمارستان بستری بود هزینشم شده بود ۳ میلیون

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
اره زنه حاملس این هفته زایمانشه😘😍 تازه یه کوچیکم خریدم اصلا نمیزاره ازش عکس بگیرم داره شیر میخور ...

كاش عقيم ميكردي

اينا هفت هشت تا بچه ميارن طفليا

همشونو ميخواي نگه داري؟

جهالت بیش از دانایی احساس سرخوشی و امنیت ایجاد می کند.
استارتر جان سگ داشتن بنظرم يكي از بهترين اتفاقايي ك ي ادم ميتونه تجربه كنه ولي خيلي سخته مريضي دا ...

اره اما خوب هزینه هاش اذیت کنندس

كاش عقيم ميكردي اينا هفت هشت تا بچه ميارن طفليا همشونو ميخواي نگه داري؟

نه بابا ۷ ۸ تا کجا بوده خرگوشه خیلی کوچیکه من دس زدم ۴ تا بیشتر نیستن

اره دوتاشون مال من دوتاشون همسایمون( چون خرگوش ماده هه مال اونع و درنتیجه اون باید ببره عقیمش کنه)

هرطور راجتی ولی بهت بگم  سگ نگهداریش خیلی خیلی یخته و خیلیم خرج داره.سگ دوست مامانم زخم معده گر ...

پس منم همون خرگوش رو میخرم ممنون از راهنماییتون یکم بیشتر فکر میکنم

2706