2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خواهرم میگه وقتی چند لقمه بیشنر غذا میخوردم شوهرم بدش میومد و به روم میاورد

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

من خودم یه سری خونه خواهرشوهرم بودم رفت بدونه نون بربری خرید..بعدها از مادرشوهرم شنیدم کلا روزی یدونه نون میخرن..چایشون هم کمرررررنگ یعنی چای بجای اینکه قرمز باشه زرد کمرنگ😑وضعشون هم خوبه بدنیست

دستو دل باز ترین شوهرم  اصن ولخرجه رفته بودیم دکتر گفتن فشارم پایینه رفته بود دستگاه فشار خریده بود ک فشارتو چک کنیم میگم مگ پیرزنم😂😂

خسیس ترین بابام

یه روز همه کسایی که باورت نداشتن برای دیگران تعریف میکنن که چطور باهات آشنا شدن🤗
2738

یه بنده خدایی به خانواده اش گفته وقتی از گرما در حال مردن بودید کولر ماشینو روشن میکنم

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

عججججب!!!!!چی بد

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3285031&slug=متولدین-۷۶&postId=105873282

ببخشید بااجازه استارتر میشه گزارش بزنن ؟لایک کنین براتون صلوات میفرستم

میش برای سالم به دنیااومدن نی نیم یک صلوات بفرستین؟ انشاالله حاجت روابشین به نکات زیر توجه شود: شماره۱ واقعی شد  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.۲-انشاالله از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهدبود

نذری آوردن  همسایمون  گفت ظرف یک بار مصرف را بهم بدین😧😧😧😧😧

یافامیلمون  موز را با پوست میخوره  میگه  حیفه😓😓😓😓😓😓

بازم بگم😤😤😤😤

کاربر دلوینت هستم(یه مدت کاربریم دست یکی از دوستام بود که بهم پس داد❤)

وا چ بد..ما اولاش ک خونه مادرشوهر زندگی میکردیم یک سری ساعت2ظهر بود پاشدم ناهاری چیزی درست کنم مادرشوهرم گفت هنوز ک زوده حالا خودش واسه خودش سفره گذاشته بود داشت غذا میخورد..از اون موقع ب بعد دیگه گازمو روشن کردم و سفرمون رو جدا کردم

با یه اقاهه درمورد ازدواج صحبت میکردیم داخل دفترش گفتم تشنمه میشه برام اب معدنی بگیرید.رفت یه لیوان اب از بانک مهر نزدیک دفترش اورد برام گفت من پول پای اب معدنی و این چیزا نمیدم اعصابم خورد شد چیزی نگفتم لیوانو خالی کردم داخل گلدون و ادامه صحبتش اینکه اگه بخای هفته ای یبار بری به خانوادت سر بزنی حدود 7 هزار تومن هزینه کرایش میشه و زیاده   گفتم کاری پیش اومده باید برم و دراومدم از دفترش و بلاکش کردم هرچی  زنگ زد ج ندادم بدبخت گدا   

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2706