2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین من ماهی که کیتم پررنگ شد رفتم سونو فولی نداشتم ماهی که اینجوری بود رفتم سونو گفت فولی عالی برو اقدام زیاد اعتماد نکن

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
تنبلی دارم ولی خب خیلی وقته درمان میکنم

کیت های شما هم مثل واسه منه

تخمک داری اما اندازه ی فولیکولات کوچیکه فولیکول بالغ که آزاد بشه نداری

خدا رو شکر که در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2738
ببین من ماهی که کیتم پررنگ شد رفتم سونو فولی نداشتم ماهی که اینجوری بود رفتم سونو گفت فولی عالی برو ...

بابا درد تخمدان دارم خیلی نمیدونم چرا نمیشه

راستی ماهی که تخمک نداشته شما به موقعه پریود شدی؟ یا دیر کردی

بابا درد تخمدان دارم خیلی نمیدونم چرا نمیشه راستی ماهی که تخمک نداشته شما به موقعه پریود شدی؟ یا دی ...

پریودام خیلی منظم بود

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2706