2733
2734
عنوان

کمکم کنید(موش)

54 بازدید | 6 پست

سلام دوستان من تقریبا دوهفته قبل ازتو انباری(سقف کاذب) ک تو اتاق هست فضله دیدم وبااین چسب موش ها یک بچه موش خیلی کوچیک ویک موش بزرگترگرفتم.بعد کل اتاق رو تکوندم ریختم تو هال بعد وسایل انباری رو تکوندم تواتاق وخالیش کردم ومرتب هیچی نبود دیگ مرتب کردم حالا پشت گاز وماشین لباسشویی وتوکابینت پرازفضلس خسته شدم میخام گریه کنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید چسب موش بگیرید. یه چیزی شبیه جلد کتابه. حتما باید دستکش دست کنید و بازش کنید. چون بوی دستتون اگه روش بمونه دیگه موش نمیاد. یه ذره نون یا پنیر هم بذارید روش، بعد سر راه آقا موشه قرار بدید. اون دستکشه خیلی خیلی مهمه وگرنه بی فایدس.

خونه ما هم یه بار موش اومد، اسباب کشی کردیم رفتیم

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2731
باید چسب موش بگیرید. یه چیزی شبیه جلد کتابه. حتما باید دستکش دست کنید و بازش کنید. چون بوی دستتون اگ ...

۱۰۰هزارتومن تاحالا پول به چسب دادیم.دفعه اول هم به همون چسب چسبید دوتا بدون دستکش هم گزاشتم...الانم ۳ چهارتا دیگ گزاشتم خبری ازخودش نیس ولی ازفضله هاش چرا

۱۰۰هزارتومن تاحالا پول به چسب دادیم.دفعه اول هم به همون چسب چسبید دوتا بدون دستکش هم گزاشتم...الانم ...

خب من دیگه تجربه بیشتری ندارم.

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟