2726
عنوان

عروسک انابل ، باردارا نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 3732 بازدید | 206 پست
باراول تنها نبین ولی بعدش ببینی اونقد ترسناک نیست سرچ کن گوگول کل داستاناش میاد بالا

باااشه ممنون

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
اگه دنبال فیلم ترسناک هستین برید تپه ها چشم دارن ببنید  این مسخره بازیا چیه میبنید

دیدم خنده دار بود تا ترسناک 🙁

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ویکی پدیا زده فرار کرده .. ویکی پدیا هم معتبره

اطلاعات ویکی پدیا رو خود مردم عادی کم و زیاد میکنن

خیلی هم معتبر نیست

‏از وقتی ماسک زدنتونو دیدیم دیگه تعجب نمیکنیم که چطور با کاندوم بچه دار میشید! 
2728
خب براساس واقعیت برو توگوگل سرچ کن درموردش.عروسکش توی یه حفاظ شیشه ای بوده درست حالا یادم نیست

باااشه عزیز

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
ویکی پدیا زده فرار کرده .. ویکی پدیا هم معتبره

ویکی پدیا رو من و تو هم میتونیم بریم اطلاعاتش رو دستکاری کنیم 😐 

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
آره بخدا من آنقدر نرسیدم صبح شوهرم رفتنی سرکار از ترس اتاقمون خیلی تاریکه اومدم پذیرایی خوابیدم

دقیقامنم بابادیگه ایناتاعن یچیزیودرنیارن ول نمیکنن حتمابایدسایت چندتاسکته ای بده تاتمومش کنن😒

منم ندیدم.یکی روحیشو نداره.بنظرم نبین ازاین چیزا دور باشه اروم تری

آره بهتر ه من میترسم آخه

2706