2737
2734
عنوان

عروسک انابل ، باردارا نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 3732 بازدید | 206 پست
ببین فیلماشا

فیلماش واقعیه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ديدم همه قسمتاشو اينكه ميگن فرار كرده و اينا متوجه نشدم

اهان منم شنیدم میگن فرار کرده ولی خب فک کنم شایعه باشه ما شانس نداریم فرارم کنه میاد ایران😐

رسیدن بهش آرزومه.... 
اره بابا واقعیه

جدددی اگه خیییلی ترسناکه نبینم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
ویکی پیدیا رو منم میتونم تغییرش بدم میخای برم تو پیچ رییس جمهور امریکاش بنویسم من دخترشم؟

اره  بنویس ببینم چطوریه

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
2738
میدونم یه فیلم ازش ساختن همین😯

خب براساس واقعیت برو توگوگل سرچ کن درموردش.عروسکش توی یه حفاظ شیشه ای بوده درست حالا یادم نیست

💜خدابامن است💜خوشحال میشم مهمون پیجم باشی😍    sheri.life_style 
باباول کنید توروخدامن نصفه شبی توناپیکاخوندم تاصب مث دیوونه هاتوخونمون‌دنبال انابل بودم یکیم عکسشوگذ ...

آره بخدا من آنقدر نرسیدم صبح شوهرم رفتنی سرکار از ترس اتاقمون خیلی تاریکه اومدم پذیرایی خوابیدم

دخترم تو زیباترین نقاشی خدایی...خدایا شکرت
اهان منم شنیدم میگن فرار کرده ولی خب فک کنم شایعه باشه ما شانس نداریم فرارم کنه میاد ایران😐

اي بابا چه چيزايي😂 

الكيه اون همش فيلمه بابا

براي اينكه جذاب بشه اول فيلم ميزد بر اساس واقعيت😂

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              
2706