2726
زیره چجوری بریزم تو برنج؟

عزیزم من برنج رو دمی میکنم همون دو دقیقه آخر که آبش خشک شده و میخوام دم کنم قاتی برنج میکنم دم می کشه با برنج 

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از کاچی هم غافل نشو  صبحونه همین یه ماه و کاچی بخور یا تخم مرغ محلی

کاچی مامانم با مغز درست میکنه برام میخورم تخم مرغ محلی هم هروز شده یه دونه میخورم 

خوش آمدی عشق زندگی مامان بابا ،😍🧑‍🍼
2728
عزیزم من برنج رو دمی میکنم همون دو دقیقه آخر که آبش خشک شده و میخوام دم کنم قاتی برنج میکنم دم می کش ...

مرسی عزیزم حالا درس کنم ببینم مزش چجوریه

خوش آمدی عشق زندگی مامان بابا ،😍🧑‍🍼
کاچی مامانم با مغز درست میکنه برام میخورم تخم مرغ محلی هم هروز شده یه دونه میخورم 

خوبه انشالله یه نینی سلام و خوشکل خدا بهتون بده 

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
خواهریا من شکممو با روعن سیاهدانه و هفت مغز هروز چرب میکنم دیگه چکاری انجام بدم

عسل رو با دارچین و زنجبیل قاطی کن هر روز بخور ناشتا

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
2706