2726

از ۱۰ رورگی شیر خشک دادم  اصلنم پشیمون نیستم  بچه بعدیمم انشالله از روز اول شیر خشک میدم 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب دلیلتون چی بود شیرتون کم بود؟

شیرم کم بود 

ولی بچه هی مک میزد  عصبی میشدم انگار با هر مک زدنش میرفت رو اعصابم  سینمم تا دوماه ترک برداشته بود درد میکرد

از ۱۰ روزگی شیر دادم  دوماهگی شیرمم خشک شد 

راحت تر ب بچم میرسیدم با اعصاب اروم و خواب راحت

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
من شیرم زیاده ولی شیر دادن عصبیم میکنه نمیدونم چیکار کنم😥

تو عصبی باشی میتونی ب بچه ات برسی خیر 

فقط اغوز مهمه 

من شیرم کم بود مجبور شدم شیر خشک بدم.اما خیلی اذیت شدم چون شیر خشک به بچم نمیساخت بعد چند ماهم به زور تو خواب بهش میدادم چون مزشو دوست نداشت.درکل به نظرم شیر مادر خیلی بهتره و دردسرش کمتره.

چرا عصبیت میکنه خانمی؟ بچت چند وقتشه؟

عزیزم روزای اول سینه هام بدجور ورم کرد دوشیدم به طور وحشتناکی ترک برداشت نینی یکم دیر میخوره نشتی میکنه و لباسام داغون میشه بعضی شبا تا سه چهار ساعت نینی الکی مک میزنه کمرم داغون شده 

2706