2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه مدت به پسرم دادم زاد خوشمزه نبود در نتیجه زیادم نخورد و وزندهی خوبیم نداشت به نظر من مکمل میخا ...

ببین گین آپ کودکان روبا شیر مخلوط کنید واقعا طعم بی نظیری میده مخصوصا طعم شکلاتیش، منم مشکل شما رو داشتم که با این ترفند واقعا طعمشو خودمم دوس دارم

2731

خانم های هنرمندی که هم میخواین برای دل خودتون کار کنید و هم میخواین درآمد داشته باشید چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی

من یه مدت به پسرم دادم زاد خوشمزه نبود در نتیجه زیادم نخورد و وزندهی خوبیم نداشت به نظر من مکمل میخا ...

گین آپ چون طعم هاش زیاده نشنیدم که بچه دوسش نداشته باشه ، شما طعم شکلاتی یا توت فرنگی شو امتحان کن ، البته با شیر قاطیش کن مطمعن باش پسرت خوشش میاد😋

2738

میون این همه طعم که گین آپ داره بالاخره بچه یکی دوتاشو میپسنده تازه اگه خیلی هم بچه بد غذایی باشه با ترفندهای مختلف میشه بهش خوروند.مثل ترکیب با بستنی،ژله،اسموتی،حتی بستنی یخی میشه باهاش درست کرد.

سلام عزیزم من واسه دخترم استفاده میکنم طعم شکلاتی و توت فرنگی شو خیلی دوس داره با شیر براش قاطی میکن ...

سلام عزیزم شما مکمل گین آپ به بچتون میدین راضی هستین دخترم ۳/۵ سالشه وزن ۱۳ کمبود وزن داره هر چی اشتها آور و مولتی میدم فرقی نمیکنه ولی اشتهاش بد نیست شما بچتون چند سالشه وچند کیلو