2726
عنوان

نکته اموزشی بورس

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 35 پست
اگه پول مازادتون رو بزارین تو بورس الکی نگران نمیشین.اصلا پولی که احتیاج دارین رو تو بورس نیارین چون ...

من یه شخص اشنا خودمون میشناسم پراید ش فروخت به امید۲۰۶بخره...دیروز دیدمش اعصابش خراب 

حتما دقت کردید دیگه تا قبل از اینکه سهام های دولت عرضه بشه رشد به صورت درست اتفاق می افتاد  و ا ...

هدف تبلغ و جذب نقدینگی بود

حتما اون روستا ملا استریت دیدی اینترنت نداشتن ولی تو بورس بودن میگفت ۵۰م شده ۱۵۰م...اخه کدوم عقل اینو باور میکته الان چرا اخبار حرفی نمیزنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه شخص اشنا خودمون میشناسم پراید ش فروخت به امید۲۰۶بخره...دیروز دیدمش اعصابش خراب 

خب خیلی کار اشتباهی هست

همیشه 

همه 

گفتن

بورس برای پول مازاد هست 

که حداقل تا یک سال بهش نیاز نداری

آخه کی ماشین زیرپاشو میفروشه میاره تو بورس؟

آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد

از این آدمها زیاده الان هم بهترین کار اینه صبر داشته باشه وقعلا بیخیال ماشین خریدن بشه. اوضاع اینجور نمیمونه

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2728
سلام من تازه واردم خواستم یه سهم بگیرم ارفع روبهم پیشنهاددادن گرفتم ازاول منفی خوردالانم همینطورچکار ...

سلام

فعلا که کاریش نمیشه کرد،باید منتظر برگشت بالا موند اون موقع تصمیم بگیرید که آیا میره بالا تر یا میخواد دوباره برگرده به پایین و اگه نیاز به فروش بود تو مثبت رد کنید بره

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏
هدف تبلغ و جذب نقدینگی بود حتما اون روستا ملا استریت دیدی اینترنت نداشتن ولی تو بورس بودن میگفت ۵۰م ...

ببخشید من یه سوال بپرسم ازتون ؟ من پول مازاد وارد کردم و ازین منفی هام نگرانی نیس چون بقول شما بورسه دیگ . الان امروز فملی و فولاد خریدم . فردا هم اگ شستا باز شه شستا بخرم . بنظرتون بین صبا و دی کدوم بهتره؟ تا الان ک صف فروش بودن پس پایین تر هم میاد قیمتشون نه؟

سلام فعلا که کاریش نمیشه کرد،باید منتظر برگشت بالا موند اون موقع تصمیم بگیرید که آیا میره بالا تر ی ...

الان شما بگین بازار برمیگرده تا مهر یا آبان یانه😐😐😐😐😐

پی دی اف،تایپ ،پاورپوینت،هرکس خواست درخدمتم😍
ببخشید من یه سوال بپرسم ازتون ؟ من پول مازاد وارد کردم و ازین منفی هام نگرانی نیس چون بقول شما بورسه ...

من به شخصه نظرم اینه کندل مثبت دیدیم بخریم چون احتمال داره همون خرید تو منفی چند روز منفی باشه...امروز خرید نزن بازار ببین بببین چطور پیش میره اگه دیدی پایانی سهم بالاتر از دو خرید کن چون احتمالا فرداش مثبت شه اگه منفی بود نخر

2706