2733
2734

ما دو تا پولامون رو میذاریم وسط

قسط و بقیه خرج ها

خدا سلامتی بده هیچی از حقوقمون نمی‌مونه دیگه

من و حقوق من و پول من نداریم به برکت گرانی

یک آن شد این عاشق شدن دنیا همان یک لحظه بود!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله صحبت کردیم 

خوب قرار گذاشتین اونذخرجتو بده؟ 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

ما پول من خرج خونه میشد پول اون پس انداز و گشت گذارمون ولی میدونم چقدر درامدش چقدر نیست بعضی وقتا هم ازش پول میگیرم ولی پول اون رو پس انداز گشت و گذارمون میشه

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2731

اگه زندگی راحتی میخواین جدایی توی زندگی درست نکنین همه با هم  همه چی باهم. با این روش بچه هاتون هم یاد میگیرن که به پول ارزش ندن به چیزای دیگه ارزش بدن. با این روش همسرتون هم توی مشت خودتون میارین. حالا برای محکم کاری خونه را سه دنگ سه دنگ کنین 

جیب منو شوهرم نداریم .یه جا کار میکردیم حقوق ک میگرفتیم‌ باهم خرج و مخارج رو مینوشتیم و بدهیا رو پرد ...

بهترین حالت همینه متاسفانه هر کی جنبه این کارو نداره

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!

من نمیفهمم چرا وقتی خودم درآمد دارم باید از شوهرمم پول بگیرم ما تو خونه پول من و تو نداریم شوهرم هم قدرشناسه هم دست و دلباز بیشتر از اینکه خودم بگم واسه من خرید کنیم اون میگه بریم واست فلان چیزو بخریم منم از کارت خودمم خرج میکنم ی قسمتیم پس انداز میکنم واسه خودم

مامان دوتا دخمل ناز 😍
2738

من از قبل ازدواجم سرکار بودم و خرج با خودم بعد ازدواج هم تغییری نکرده همه خرج و ارایشگاه و....خودم میاد 5سالی هست ازدواج کردم فقط باهم که میریم بیرون مانتو و اینا بخریم همسرم میخره.کادو و تولد و سوغاتی به عهده خودمه3.یا خرج دکترو...اصلا نمیتونم ازش بگیرم سختمه چون از اول دستم تو جیب خودم بوده.اونم خرج خونه میده.بعضی وقتها بهش فکر میکنم که چرا....ولی بعدش احساس غرور میکنم.منت کسی سرم نیست.پس اندازمم برای خودمه چی بشه نیاز داشته باشیم بهش میدم.و نظر همسرم اینه که جفتمون داریم کار میکنیم .زیاد بهش فکر نکن اذیت میشی

شما اگر از همین اول بتوانید مسئولیت زندگی رو به ایشون تفهیم کنید خیلی عالی می شه. و البته اینکه ایشون بدونند که حقوق شما هم در نهایت برای زندگیتون می مونه. قرار نیست بینتون جدایی باشه. ولی خرج زندگی و شما رو باید ایشون بده.

سلام عزیزم بنظر من این ی موضوع شخصی هست که هر کسی با توجه به رفتاری که خودش دوست داره میتونه داشته باشه و بستگی به چند تا عامل مثل میزان درآمد خودت و همسرت، میزان اقساط و بدهی های جفتتون و ...داره

اما در حالت کلی بهتره خرج خونه با مرد باشه چون هم حس اقتدار بهشون میده هم اینکه به زن حس خوب تامین شدن رو میده و برای مخارج شخصی هم میشه ی مقدار خانم هزینه کنه و ی مقدار رو هم از مرد بگیره.

شما هم سعی کنید طرح نیاز کنید یعنی بهشون بگید این نیازها رو دارید و از برآورده شدن توسط ایشون لذت میبرید ، ابتدا هم با چیزهای کم هزینه تر شروع کنید و بابت تامینشون تشکر و تحسینشون کنید، بعد که ی مقدار گاردش باز شد و خرج کرد انشالله خواسته های بزرگترو مطرح کنید...

برای درآمد خودتون هم برنامه ریزی و سرمایه گذاری کنید بطوری که ایشون بدونن پول زیادی دستتون نمیمونه و اینطوری توقع زیادی از خودتون نخواهد داشت

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم از اوست‌‌‌....

سلام استارتر جان 

ببین عزیزم اتفاقا خوشحال باش ک استقلال مالی داری و این اتفاق خوبیه آقایون حواسشون به ریز مسائل نیس مثل ما خانوما من خودم شاغلم همسرم هر ماه حقوقشو میریزه ب کارت من و دونفری تمام خرجمون از همینه اصلا حواسش نیس من پسندازی نکردم اصلا با اینکه الان ک بیکار شدم برام کم نزاشته و همچنان کل پولش دست من هست چون مدیریت میکنم 

آقایون یه راه مستقیم رو میبینن ماها نه کوچه پس کوچه و چاله ها و ووو

خیلیا رو دیدم مشکل شما رو داشتن ولی بعدها فهمیدن که آقایون کلا حواسشون ب حواشی نیس خیالش راحته خانمش دستش پول هست همین

خب شما به زندگی خودت باید نگاه کنی هرکس زندگیش فرق داره.

من هنوز سر زندگیم نرفتم ولی وقتی برم مطمئنا حقوقم رو توی خونه همسرم خرج میکنم چون ما کلی قسط و وام و مخارج سنگین خونه هم هست..... واسه یه مرد هم واقعا سخته همه اینارو بخواد با حقوق ناچیز خودش بده چه خوبه ک افراد مث من کمک کنن.

البته بستگی به شوهر هم داره 

من اوایل میخواستم پولم روجدا کنم خیلی بد بود تو زندگی مشترکمون با گذر زمان فهمیدم شوهرم شامه اقتصادی خیلی قویی داری برای همین بهش اعتماددارم ک پول ب باد نمیده،برای همین حساب کارتمون جداست ولی هروقت بخوایم ماشین بخریم یا خونه عوض کنیم پولامونو میذاریم رو هم ولی  وسایل مورد نیازم ر وخودم میخرم اونم خوردوخوراک یخچال و همچی خونه رو میخره 

الان هم من قسط دارم هم خودش هرکدوم مال خودمونو میدیم و ازماه دیگه ک قسطامون تموم میشه باز هرکی براخودش جمع میکنه تا سرموعد ک باز خواستیم  خونه رو بزرگتر کنیم یا ماشین عوض کنیم به هم کمک میکنیم

بنظرم رفیق بودن زن و شوهر باهم خیلی مهمه

مثلا من از این ماه میخوام با حقوقم طلا بخرم ولی یوقت اگه لازم شدحتما کمکش میکنم

شماهم  سعی کن باهاش رفیق باشی ولی ب ازای کمکی ک میکنی حتما سه دنگ خونه رو ب اسمت کنه یا ماشین رو ب اسمت کنه اگرم پولتون جداست ک دیگه توقعی نباید داشته باشی

خدایا ممنونم همه منتظرها  رو با یه خبر خوش، دل شاد کن..آمین
2706