2733
2734

من یکساله ازدواج کردم از قبل شاغل بودم الآنم هستم شوهرم آخرین باری که بهم پول داد اردیبهشت بوده و دیگه هیچی من پول حقوقم رو گاهی که خودم دلم بخواد برای خونه خرج میکنم شوهرم درآمدش خوبه و نیاز مالی نداره ولی به من خرجی نمیده برای آرایشگاه یا هر هزینه ای میگه منم با هر سیاستی پیش میرم مثلا صبوری میکنم یا میگم عب نداره و من باید خودم خرج خودمو بدم آیا واقعا شمام که شاغل هستین خودتون برای خودتون خرج می‌کنید شوهرتون بهتون پول نمیده ؟

اون موقع که شاغل بودم خیلی این مسئله مطرح نبود ولی من با کارت خودم خرید میکردم همسرم پولی که خرج کردمو میزد به حسابم که حقوق من دست نخورده پس انداز بشه

اما خب یسری ماهها که سرباز بود و‌دستش خالی بود فقط از کارت من خرج میشد

هرچی بود برای جفتمون بود

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم شاغله خودش خرج میکنه برای خودش چون شوهرش کارمنده قسط داره واقعن نداره ولی خب پول دستش میاد براش لباس وسیله میخره شوهر شما هم باید احساس مسولیت کنه دربرابرشما بدعادتش نکن ازش بخواه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728

قبل ازدواج در این مورد صحبت کرده بودین

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

شوهرمن حقوقشو تامیگیره کامل میزنه بحساب من دیگه خودم باحقوق خودم مدیریت میکنم رای خرجی وپس انداز برام مهم نیست تو خونه خرج بشه یانه آخرشم هرچی بگیرم بنام خودم میشه 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

همه شون اینطورین عزیزم. 

من 15 ساله ازدواج کردم. تا حالا شوهرم یه دونه جوراب برام نخریده. با هر سیاستی هم که پیش رفتم فایده ای نداشت. بیشتر حقوقم هم خرج خونه می شه. تازه هیچ منتی هم قبول نداره.

2738

بحث همه خانمهای شاغل خرده ریزی ها رو خودت بده 

ولی مثلا پول جمع کن بگو میخوام طلا بخرم ایتقدر دارم اینقدر کم دارم تو بده 

عضو گروه رز بنفش وزن اولیه ۱۰۷ 🔓وزن فعلی ۹۴ 🔓هدف اول ۸۹🔒هدف دوم ۸۴🔒 هدف سوم ۷۹🔒هدف چهارم ۷۴🔒هدف پنجم🔒 ۶۹هدف ششم 🔒۶۴هدف نهایی ۵۹🔒

هرجوردوس داشته باشم 

یه ماه خرج خونه میکنم یه ماه خرج لباس ...

کلا حقوقمونو میذاریم وسط اول قسطارومیدیم بقیشم خرج میکنیم

ارایشگاه خیلی وقته نرفتم ولی قبلا کارت خودمو میبردم مگه اینکه خالی باشه کارت شوهرمو میبردم 

چیزی هم نمیگفت یعنی اصلا براش مهم نیست کارتشم خالی کنم 

خدایا 🤲من راسبب شکستن هیچ دلی قرار مده

من همسرم ماهانه يه مبلغي بهم ميده براي خرجي خودم اما خوب منم حقوقم رو تو خونه خرج ميكنم اجاره رو تو ماه هايي كه همسرم مشكل داره پرداخت ميكنم يا گاهي با حقوق خودم براي خونه خريد ميكنم 

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊

جیب منو شوهرم نداریم .یه جا کار میکردیم حقوق ک میگرفتیم‌ باهم خرج و مخارج رو مینوشتیم و بدهیا رو پرداخت میکردیم.هرچی میموند.من مثلا میگفتم من انقد پول مانتو وکیف و...نیاز دارم برمیداشتم اونم میگفت میخام فلان چیز رد بخرم برمیداشت.اگرم چیزی میموند پس انداز میکردیم

همه شون اینطورین عزیزم.  من 15 ساله ازدواج کردم. تا حالا شوهرم یه دونه جوراب برام نخریده. با ه ...

خب خرج خونه نکن همون خرج خودتو میدی کافیه خرج خونه وظیفه اوناس

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

خب وقتی خودت داری بیکاری دست جلو شوهرت دراز کنی بعذم وقتی خودت حقوق داری و شوهرتم ک الحمدلله به حقوقت نیاز نداره چرا باید باز از شوهرت پول بگیری؟شما بشین خونه نرو سرکار بعد ب شوهرت بگو خرجی میخوام اینجوری منطقی تره تا اینکه بری سرکار و بازم در خواست پول کنی من یکی ک اگه روزی شاغل بشم دوس ندارم یه هزاری از شوهرم بگیرم همین الانم نمیزاره شاغل باشم وگرنه میشدم

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2706