2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبلش اقدام نداشتی؟ قبل پررنگ شدن

هم قبلش هم بعدش کلا همش اقدام بود ولی نگرفت کلا😑

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
2728
خب ازمایشات دادی؟ مطمینی تحرک اسپرم شوهرت درسته؟ بعدشم حالا یه ماه که عیب نداره بعضیا 4 5 ماه طول می ...

عزیزم منم شش ماهیه اقدامم این ماه با کیت اقدام کردم ک نگرفت ن شوهرم وضعیتش نرماله

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
عزیزم منم شش ماهیه اقدامم این ماه با کیت اقدام کردم ک نگرفت ن شوهرم وضعیتش نرماله

حتما استرس داری خیلی. ولی یه دکتر خوب برو همه چیز تحت نظر بگیره. شوهرت از اسپرم داده؟

فقط توکل به خدا اونه که میدونه کی بده وکی نده من حرکت اسرم شوهرم صفر بود تقریبا رفتم دکتر گفت بچه دارنمیشه ناامیدنشدم بخداتوکل کردم داروهاشو سرساعت بهش دادم بعد یک ماه اقدام کردم الان فک کنم حامله ام بی بی چکم بعدنیم ساعت قرمزشد.البته ۲۴ساعت قبلشم قرمز شدولی رنگش پخش شد

توروبخدا منو لایک نکنید🤗🤗خدایا اولین ارزوم ک نشد برباد رفت...محتاج دومی هستم دوباره ناامیدن نکن
2738