2737
2734

یکم روغن ته قابلمه میریزید و فلففل دلمهای سیر و پیاز با قاچ های بزرگ رو میچینید کف قابلمه یا ماهیتابتون....بعد مرغ هارو روش میچینید و بعدش یوم فلفل و زعفرون میریزید دوباره روش همین هارو میچینید...یه کوچولو اب هم میریزید و کمش میکنید

زندگی بهاری سابق.... کاربری سوم 😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اخه میگن مرغ و اول باید یه دور با اب جوشوند وقتی کفش در اومد بیرون ریخت ، چون پر هرمونه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
من اینو تو فر یا تو ماهیتابه رژیمی درست می کنم

ولی واقعا طعم فلفل دلمه ای معرکه میکنه مرغ رو....البته من گاخی هویج هم میریزم بینشون...اخراش هم دو تا سه تا الو واسه خودم میزارم کنارش

2738
اخه میگن مرغ و اول باید یه دور با اب جوشوند وقتی کفش در اومد بیرون ریخت ، چون پر هرمونه

اره عزیزم خوب اول یه دور بچوشون بعد روش استارتر رو انجام بده خوشمزه میشه 

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 

ای واقعا؟ خب من نمیدونستم اینگارو کن و همینجوری بپز....من مرغ سبز میگیرم که سالم تر باشه

ولی واقعا طعم فلفل دلمه ای معرکه میکنه مرغ رو....البته من گاخی هویج هم میریزم بینشون...اخراش هم دو ت ...

منم همیشه فلفل دلمه یک ساقه کرفس و هویج میزارم, خیلی تو طعمش تاثیر داره

روش رژیمی و سالمیه اما بوی مرغ اینجوری میمونه  مرغ تا وقتی با پایز تفت ندی بوش نمیره

نه اصلا بوی مرغ نمیده....همسر من خیلی حساسه اما اصلا بویی رو متوجه نمیشه...

2706