2733
2734
تولیدی دوزی چجوری گرفتی بنظرتون بمنم میدن اگه بخوام بگیرم مدرک خیاطی نازکدوز دارم خیاطی هم یکم بلدم ...

من شهرستانم.اینجا قبلا مغازه داشتم .کارمو دیدن سفارش دادن الانم تو خونه کار میکنم.باید برش عمده و دوخت عمده و...بلد باشی اول از شخصیدوزی شروع کن تا راه بیوفتی کار نشد نداره.من خودم هفت سال برا انوزشام وقت گذاشتم نه تا مدرک گرفتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مدرک خیاطی رودارم ولی کار نکردم دستم روون نیست براچی عزیزم

اخه منم مثل شمام،کلاساشو رفتم،تو خونه میدوزم اما فقط برا خانواده خودم،جرات ندارم خیاطی باز کنم،،میخاستم ازتون راهنمایی بگیرم ،شوهرم غر میزنه میگه اینهمه هزینه کردیم اخرشم هیچی ،هیچ درامدی نداری

9/9/99 بهترین اتفاق زندگی من خواهد افتاد...خدایا کمکم کن،وزن اولیه 72،وزن الان64،هدف بعدی 59،هدف نهایی 57،من میتونم ،باااید بتونم...
2731
من شهرستانم.اینجا قبلا مغازه داشتم .کارمو دیدن سفارش دادن الانم تو خونه کار میکنم.باید برش عمده و دو ...

الان درامدت ماهی چقدره من نمیتونم کلاساروبرم خودم توخونه چجوری کارکنم اخه همسایه هم زیتدنداریم

تیکر تولد یکسالگی دخترم
الان درامدت ماهی چقدره من نمیتونم کلاساروبرم خودم توخونه چجوری کارکنم اخه همسایه هم زیتدنداریم

در امد ماهیانم که از مطب هست.ولی مثلا پارسال نه میلیون تو فصل مدارس کار کردم

به به😍موفق باشین😊 چرم طبیعی عزیزم سایز یک در یک‌و‌نیم هزینش چند میشه نمونه کاراتو کجا میتونم ببین ...

یک در یک و نیم حدودا ۶۰۰ در میاد ساید ۳۰ تومن بیشتر یا کمتر 

يك عددبازمانده سال 98هستم ...
2738
اخه منم مثل شمام،کلاساشو رفتم،تو خونه میدوزم اما فقط برا خانواده خودم،جرات ندارم خیاطی باز کنم،،میخا ...

شوهر منم  من توخونه هم کار نمیکنم کلا یادم رفته زیادم بلدنبودم ۱۵سالگی مدرکشو گرفتم خیلی دلم میخواست بلدباشم بدوزم 

تیکر تولد یکسالگی دخترم
2706