2737
2734
عنوان

بارداری

105 بازدید | 12 پست

سلام دوستان لطفا بیاین راهنمایی ✋من سه ماهه پریودنشدم ولی هربار بیبی چک میزنم منفی نشون میده

این بین هم خونریزی دارم اما نه شبیه پریوده ن لکه بینی ینی روزی یک دونه نواربهداشتی پر میشه

درصورتیکه من پریودم شدیده

درضمن من توی مجردی ام این سابقه رو داشتم ک چندماه پریودنشدم

دکتر برو

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط دکتر

باور نمیکنم خدا به کسی بگوید؛ نه...... خدا فقط سه پاسخ دارد. 1.چشم 2.کمی صبر کن. 3.پیشنهاد بهتری برایت دارم...... ☺️همیشه در فشار زندگی اندوهگین نشو؛ شاید خداست که در آغوشش می فشاردت. برای تمام سختی هایی که میکشی صبر کن. صبر اوج احترام به حکمت خداست🌺🌺🌺🌹🌼🌼🌼🌼
2728

روزی یه پد پر میشه خو عادیه فکر کنم مال بیشتریا همینجوری باشه 

زیر نظر دکتر بری هم خوبه برا بارداری

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2738
باورت میشه اینقدمیترسم ک پام کشش نمیده برم

از چی میترسی؟

الان باید ازاین وضعیتت بترسی من پریودم ی هفته عقب بیفته میرم دکتر چ برسه ۳ماه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
از چی میترسی؟ الان باید ازاین وضعیتت بترسی من پریودم ی هفته عقب بیفته میرم دکتر چ برسه ۳ماه

ن من بی فکرم خیلی البته بگم شوهرم سربازه زفته بود اموزشی دوماه نشدم بیبی چک زدم منفی شد گفتم حتما ازاسترسه اخه سابقه داشتم الانم ک اومده دیدم نشدم بیبی چک زدم منفیه

ن من بی فکرم خیلی البته بگم شوهرم سربازه زفته بود اموزشی دوماه نشدم بیبی چک زدم منفی شد گفتم حتما از ...

حتما فردا برو دکتر