2733
2734
همون ازمایش قند بارداری

نه نگران نباش منم اینجوری شدم

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دیگه. بعدش اب زیاد بخور که بتونی شیرینیش رو تحمل کنی.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2728
حالا گف اینو خوردی یه ساعت بعد بیا پس اوکیه برم ازمایش بدم باز؟

آره من چند بار دادم آخه دیابت بارداری داشتم بعد هم تا آخر بارداری انسولین استفاده کردم

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
یعنی بالااوردنش طبیعیه؟؟ اب ک خوردم گف خوردی یه ساعت بعد بیا

من نمیدونم باید بپرسی. چون میخوان اون حجم پودر قند وارد خون بشه و عکس العمل بدنت سنجیده بشه. 

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2738
حالا گف اینو خوردی یه ساعت بعد بیا پس اوکیه برم ازمایش بدم باز؟

نه عزیزم نباید بالا بیاری من یادمه ۲روز مشت هم اینجوری شدم هی بعد بهم گفت چزا قرص نخوردی منم فرداش ساعت ۱۲ شب یک دمیترون خوردم دیگه بالا نیاوردم بالا بیاری جواب اشتباه میشه

نه نه اصلا نباید بالا بیاری.اون آزمایش دیگه خراب شده.

بعضی آزمایشگاه ها اصلا نمیزارن بری از آزمایشگاه بیرون. بعد هی بهت میگن بالا نیاری ها آزمایش بی تاثیر میشه.

برو آزمایشگاه بگو بالا آوردم ببین چی بهت میگن.

محتاج صلوات شمام(لطفا منو یک صلوات مهمون کنید)❤