2737
2734
عنوان

نمیخوام به بچم شیر بدم ...بیاید کمک

418 بازدید | 12 پست

بجه ها من بخاطر ترشح شیری ک تو مجردی داشتم بافت نوک سینه ام ب کلی عوض شده ...انگاری یه شکاف برداشته بعد هی هاله دور سینه ام باد میکنه دوباره میخوابه ..خلاصه افتضاح شده ...

نمیدونم میتونم ب بچم شیر بدم یا ن با این وضعیت خراب؟ 

روم نمیشه اصلا جلوی یه نفر سینمو دربیارم .... مثلا مادرشوهرم ...خجالت میکشم...الان ۲۵ هفته بارداریمه ...

ممکنه شیر بخوره درست بشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منظورت از اینکه باد میکنه اینه ک صاف میشه و مثلا بار بعدی ک نگاه میکنی میبینی جمع شده و یه حالت چروک داره؟ 

اگه اینطوریه ک ماله منم همینطوریه عزیزم. نگران نباش. کاملا طبیعیه. 

لبخندت رو به یه دنیا نمیدم کوچولوی من
2738
شایدم بشه شیر داد ولی خجالت میکشم پیش مادرشوهر جاری ..

مگه قراره جلوی اونا شیر بدی هروقت خواستی شیر بدی برو یه جا کسی نبینه یا کاور شیردهی بحر بپوش دیگه معلوم نیست هیچی

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
قبل ازدواجمم همین بود اخه

عزیز من بچه به شیر مادر احتیاج داره، اگه نوک سینه زخم نباشه، هیچ دلیلی نداره بترسی و  نخای به بچه شیر بدی،،تازه ۲۵ هفته هستی،سینه مادر کلی تا زایمان تغییر میکنه تا برای شیر دهی آماده بشه،توکل برخدا

من هم الان باردارم، البته برای سومین بار  نوک سینه ام کوچیک ،کوچیک بود،هم توی مجردی هم توی دوتا بارداری و شیر دهی قبلیم،سینه بزرگ ولی نوک کوچیک قد یه عدس، ولی الان اینقدر بزرگ و سیاه شدن که من میگم نکنه بچه بخاد شیر بخوره خفه بشه،

کاور شیردهی چجوریه؟ از کجا بخرم؟

سیسمونی فروشی ها دارن فکر کنم بعضی داروخونه ها هم داشته باشن  تو نت بزن عکسش رو ببین یه کاوره یه سوراخ داره میکنی داخل سرت قشنگ موقع شیر دادن روی سینه و اینا رو میپوشونه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲