2737
2734

خوشایند شوهرتون باشه ؟؟؟خیلی تاثیر مثبت بزاره روش؟ وابسته تر بشه بهتون؟؟؟؟

فهمیدی به منم بگو اینقدر از زندگی سرد شدم ک دیگه برام هیچی اهمیت نداره خمین ک کارای خونه رو انجام بدم هنر کردم

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بخشی از کارهای خونه رو انجام میدم 

اونم همش سر کاره 

خسته و هلاک میاد باز  کلی کار بهش میگم انجام بده 

اونم تشکر میکنه میگه خسته نباشی خانومم هلاک نشی انقدر تلاش میکنی تو خونه😶

💛یه مامان شاد 💛

آره کنارشم همیشه مثل یه دوست سعی کردم همیشه کنارش باشم و به حرفاش گوش کنم و راهنماییش کنم کارایی که دوست نداره رو انجام نمیدم احترامش رو هم خیلی حفظ میکنم 

دارم براش یه نی نی خوشگل میارم😄😄😄

بازم بگم😁😁😁

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بله با دارو ندارش ساختم .وقتی کم داشتیم کم خرج کردیم و چشم و هم چشمی نکردم تو خونه آرامش هست سر حرفهای الکی به هم نمیپریم.چیزایی که خوشش نیاد رعایت میکنم .مثلا شوهر من صدای جارو رو اعصابشه منم معمولا وقتی نیست جارو میکشم به خونوادش احترام میزارم

والا همه ي زندگي ما باب ميل اقاست ولي اون هيچي رو با دل من راه نمياد حس ميكنم بيش از حد از خود گذشتگي كردم براي ادمي كه لياقتش رو نداره

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2706