2737
2734
عنوان

بی خوابی

112 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها.دیشب بخاطر نینی تا صبح بیدار بودم.الان دیگ خوابم نمیبره.از بس استرس داشتم.ولی فشارم افتاده نمیدونم چیکار کنم خوابم ببره کسی تجربه داشته کمکم کنه

منم دوشبه بچم تب داشت اصن نخوابیدم سرم داره میترکه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دیگه منم وقتی بد خواب میشم همینجورم دور از گوشت سینوزیت عصبی هم دارم بدتر

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728
منم دوشبه بچم تب داشت اصن نخوابیدم سرم داره میترکه

هم درد هستیم. پسر منم دو شب تب داشت. امروز فکر میکنم خدا رو شکر یکم بهتره

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......
اره دیگه منم وقتی بد خواب میشم همینجورم دور از گوشت سینوزیت عصبی هم دارم بدتر

ای وای.انشالله ک خوب شی. خیلی حس بدیه الان اومدم خونه مامانم بچه رو نگه داره.خودمم سعی میکنم بخوابم نمیتونم.خیلی داغونم

هم درد هستیم. پسر منم دو شب تب داشت. امروز فکر میکنم خدا رو شکر یکم بهتره

خداروشکر. خداروشکر بچه منم امروز گفت ماما گشنمه اخه دوروز چیزی نخورده بود طفلک همش سوپ و نودل و چیزای ابکی میدادمش فقطم تب داشت

ای وای.انشالله ک خوب شی. خیلی حس بدیه الان اومدم خونه مامانم بچه رو نگه داره.خودمم سعی میکنم بخوابم ...

ممنونمم .🌹خوبه عزیزم اینجور برو حالا که خیالت راحته از جانب بچت برو ی اتاق ساکت پرده هارم بکش بخواب گلم

2738