2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه فک نکنم،اولین علامت بارداری معمولن دردسینه هست،تکرر ادرار واسه اواخربارداریه،

نه بابا مال من قبل مثبت شدن آزمایشم تکرر ادرلر داشتم

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.

روز ده دوره ت یعنی؟

نه. چون به تخمک گذاری نرسیدی و لقاح بین ۶ تا ۱۲ روز بعد ا  تخمکگذاریه

شاید عفونت داری

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
میگن عفونته ولی علائم ت دقیقا علائم بار داری منه. من هر پنج دقیقه دستشویی بودم. یادش بخیر

من از دیشب اینجوری شدم تا صبح 4 بار رفتم از صبح هم بیدار شدم 5 یا 6بار رفتم ولی هنوز یه هفته نیست از پریودم میگزره

من از دیشب اینجوری شدم تا صبح 4 بار رفتم از صبح هم بیدار شدم 5 یا 6بار رفتم ولی هنوز یه هفته نیست از ...

احتمال خیلی زیاد عفونت ادراری داری

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706