2737
2734

من توی این قرنطینه ساخت خوابم رو با همه کشورا تنظیم کردم یعنی یه بار حتی ساعت ۳ بعد از ظهر هم خوابیدم💔

و اینکه خیلی کم خوابی دارم به خاطر همین موضوع افسرده شدم⁦🤦‍♀️⁩🤕🤕

شما توی این اوضاع ساعت خوابتون بهم نخورده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام من بدبخت بیچاره همیشه مشکل خواب دارم همه تاسرشون میذارن روبالش میخوابن من نه بخاطر همین میگرن گرفتم چندجوردارومیخورم ولی خوابم تنظیم نیست 

اگه پستی گذاشتم که ناراحت شدین به بزرگی خودتون ببخشید بعضی وقتا آدم تویه لحظه از رو عصبانیت نمیدونه چی میگه دقیقا مثل خودم .
2738
سلام من بدبخت بیچاره همیشه مشکل خواب دارم همه تاسرشون میذارن روبالش میخوابن من نه بخاطر همین میگرن گ ...

عزیزم یعنی خسته هستی ولی خوابت نمیبره؟

بظرم هیچوقت سعی نکن به زور بخوابی اینجوری بیشتر اذیت میشی🤔

عزیزم یعنی خسته هستی ولی خوابت نمیبره؟ بظرم هیچوقت سعی نکن به زور بخوابی اینجوری بیشتر اذیت میشی🤔

اره دوسه روزه بنایی داریم اندازه سه تاکارگرکارمیکنم ولی خوابم نمیبره شب تمام دستام دردمیکنه البته مشکل خوابوهمیشه دارم چندروزه بیشتر

اگه پستی گذاشتم که ناراحت شدین به بزرگی خودتون ببخشید بعضی وقتا آدم تویه لحظه از رو عصبانیت نمیدونه چی میگه دقیقا مثل خودم .
اره دوسه روزه بنایی داریم اندازه سه تاکارگرکارمیکنم ولی خوابم نمیبره شب تمام دستام دردمیکنه البته مش ...

منم از خستگی زیاد خوابم نمیبره متاسفانه...💔

خدا کمکتون کنه🙏

2706