2733
2734
عنوان

دعوا باشوهر و کتک

| مشاهده متن کامل بحث + 3582 بازدید | 184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله حتمن به پدرت بگوووووو😑خودتم بزن به بیحالی ودورازجونت بگو بچه داره سقط میشه تن خودشو پدرمادرشو بلرزووووون حسابی با این بچه تربیت کردنشون

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤

عزیزم طبق تجربه ای ک دارم بهت میگم حتمأب خونواده ات بگو،من هربارنگفتم پرروترشدآخرین بارک کتکم زدصبح زودوسابلهاموجمع کردم نی نیم روبرداشتم ورفتم خونه بابام،کلی خونواده ام پشتم دراومدن وب غلط کردن افتاد...

سیمامامان امیرعلی وهلیامامان دایان بهم درخواست دوستی بدید...کاربرقبلیم بهار
2738

ببخشیددخاک برسرش که بخاطر ننش اینکارو کرد لیاقت بچه رو نداره برو خونه پدرمادرت 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
عزیزم طبق تجربه ای ک دارم بهت میگم حتمأب خونواده ات بگو،من هربارنگفتم پرروترشدآخرین بارک کتکم زدصبح ...

منم همینطور همیشه نمیگفتم چون پدر ندارم ولی به مادرم گفتم. رفت قیامت به پا کرد و بعد اون هم گفتم تمام یه ماه به روی خودش نیورد ولی به چشم گریون برگشت و اون شد آخرین بار 

به خدا کسی با دختر من یا خواهر من اینکارو بکنه ازهستی ساقطش میکنم

بابام یه بار برای اولین و اخرین بار شوهر خواهر سابقم خواهرم زد کاری با شوهرش کرد که نگو انقدر زدش و فقط داد میزد ببین خوبه که بچه من که انگشت خودم بهش نخورده رو میزنی 

اسی خبرش بده دختر کلا اعصابم بهم ریخت با تاپیک و عکست

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

پاشو برو دکتر به خانوادت هم خبر بده  هرچی میشه بزار بشه مگه جون تو از سر راه آوردی  .... طلاق چیز بدی نیست که خدا آفریده.. . طلاق نمی گیری مطمئن باش فقط می فهمم بی کس نیستی وقتی داری تحملش میکنی لطف می کنی نه چیز دیگه

2706