2726
عنوان

دعوا باشوهر و کتک

| مشاهده متن کامل بحث + 3581 بازدید | 184 پست

خدایی نکرده اگر رفتاراش باهات بدتربشه این پرونده کمکت میکنه ک ثابت کنی این آقاصلاحیت نگهداری از بچه اش رونداره دادگاه بی دردسر حضانتش رو به شما میده وراحت میتونی برای مهریه اقدام کنی واعلا کارات سخت میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایی نکرده اگر رفتاراش باهات بدتربشه این پرونده کمکت میکنه ک ثابت کنی این آقاصلاحیت نگهداری از بچه ...

میخام کلا جداشم سقطش میکنم

خدا جونم مرسیییی بابت هدیه ات .ممنون ک منو لایق مادر شدن دونستی خودت مواظبه کوچولومون باااش.💜⁦♥️⁩💜💖
2728
کتک زدن زن حامله هم شلاق داره و هم.حبس  برو پزشکی قانونی سریع و بعدش شکایت کن کوتاه نیا اصلا&n ...

بخدا خیلی بیکسم الان فک کنم دماغم شکسته

خدا جونم مرسیییی بابت هدیه ات .ممنون ک منو لایق مادر شدن دونستی خودت مواظبه کوچولومون باااش.💜⁦♥️⁩💜💖

خانم ظهر بشه کارت طول میکشه ها 

پیام بده ب پدرت😐

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

سقطش نکن گناه داره طفل معصوم نکن خواهرم منم حرف تو رو میزدم چرخ فلک یه جوری چرخید که الان خودم اسیب بیشتری دیدم

فرشته کوچولوم ۱۳۹۹.۲.۱۵زمینی شد🤗😍خوش امدی عزیزم به دنیای منو بابایی تیکر به وقت تولد خودم😍🤩
نه اتفاقا ولی اینو قبول ندارم که یه ساعت برم روان شناس حرف بزنم یه تومن پول بزارم جلوش 

علم و تجربه اش رو داشته باشه خوبه

بیماری روحی هم مثل بیماری جسم دکتر و متخصص خودش داره 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

عزیزم اون بچه گناه داره که وقتی خوشین باشه وقتی ناخوشین نباشه تو تکلیفتو باشوهرت رون کن به بچه کاری نداشته باش خدا خودش هست به داد اون بچه میرسه

👶👶
2706