2733
2734
عنوان

دعوا باشوهر و کتک

3582 بازدید | 184 پست

سلام خانما ما ی جا زندگی میکنیم با مادرشوهرم اینا ماپایین اونا بالا امانهار شام ی جاییم .

من ۲ماهمه دکتر گفته هماتوم داری کار نکن مادزش همه کارارو میکنه دیشب سره این قضییه بحثمون شد کلی دعوا کرد ک برو کمکش کن و ..... گقتم باشه غذا درست میکتم گفت حق نداری باید اونیکه  مامانم میگرودرست کنی .

بعدش ک جوابشو دادم انقد منو زد با اینکه حاملم .

تو دلم تودماغم انقد خون از دماغم رفت ک نگو.

الانم چشمم ی طرفش سفید و تار میبینه نمیتونم با چشم راستم جاییو ببیتم مادرشوهر پدرشوهرم نزاشتن برم خونه بابام چکار کنم بگم بهشون یا نه تورو خدا راهنمایی میخوام

خدا جونم مرسیییی بابت هدیه ات .ممنون ک منو لایق مادر شدن دونستی خودت مواظبه کوچولومون باااش.💜⁦♥️⁩💜💖

خدا کمکت کنه

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

زنگ بزن ب مامانت

اخه کدوم احمقی زن باردارو کتک میزنه🙁

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله خانوادت حتما بابد درجریان باشن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731
زنگ بزن ب مامانت اخه کدوم احمقی زن باردارو کتک میزنه🙁

چکار کنم بخدا دارم میمیرم چشمم کور شده

خدا جونم مرسیییی بابت هدیه ات .ممنون ک منو لایق مادر شدن دونستی خودت مواظبه کوچولومون باااش.💜⁦♥️⁩💜💖
2738
بله خانوادت حتما بابد درجریان باشن

میخوام برم طلاق ب نظرتون برم پزشک قانونی فک کنم دماغمم شکسته باشه

چکار کنم بخدا دارم میمیرم چشمم کور شده

اگه نمیتونی زنگ بزنی ی پیام بده ب پدرت بگو کتکم زده

حالا چرا نبردت دکتر؟

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
میخوام برم طلاق ب نظرتون برم پزشک قانونی فک کنم دماغمم شکسته باشه

بخاطر همین میگم ب خانوادت خبر بده

تو با این حالت ک نمیتونی تنهایی بری خانوادت ک پیشت باشن خیالت راحت ترِ

2706