2726
عنوان

معده درد دیگ منو کشته 😣😣

197 بازدید | 27 پست

سلام چند ماهه معده درد شدید دارم بیش از چند بار رفتم دکتر قرص امپرازول و... مصرف کردم ولی هنوز خوب نشدم 

میگن شیرین بیان برای معده درد خوبه من خوردم ولی هنوز خوب نشدم 

صب ها معده درد شدید دارم شبا هم همینطور 

قرص که میخورم تا چند روز خ‌وب میشم ولی باز دردش شروع میشه 

اوایل از درد نمیتونستم غذا بخورم و هر چی میخورم رو معدم سنگینی میکرد 😣لطفا کمکم کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عفونت معده نداری ؟ ازمایش دادی 

من شوهرم همین طور معدش عفونت داشت

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    
2728

عزیزم منم چند وقته حالم بد میشه البته من وقتی ناراحت میشم معده درد میگرفتم وبی حسی شدید رفتم دکتر آندوسکوپی دادم گفت معدت عصبیه گفتن سیرابی هم بخوره خوبه همراه کمی بلوط اگه میتونی استفاده کن عزیزم عسل هم خییییییییلی خوبه

اصلا از الان آندوسکوپی نرو..من خودم ۶ ساله ک معده درد دارم و هنوز خوب نشدم اما میگن آندوسکوپی تاثیری نداره

فقط هر روز صبح ناشتا ی قاشق عسل بخور و بعدازظهر هم یک قاشق.من هنوز خیلی وقت نیست این کارو میکنم ولی میگن بعد از ۶ ماه کلا خوب میشی

خدایا اگه میشد به جز برکت،حرکت هم از خودت بود ممنونت میشدم  
2706