2726

بستگی به سیکل هات داره چند روزه است سیکل هات

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بستگی به دورت داره

من ۲۹ ۳۰ روزه بودم ۱۲روز بعد مثبت میشدتا ۴و۵ روزم مثبته

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مبل و نیست یه وقتا ۲۸روز یه وقتا ۲۵ همه روزه🙂

از ۱۲ ام بزن یه روز در میون

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

اگه خواستی کیت بگیری مکس 14 بگیر ولی از من بشنو وقتی پریودت تموم شد یک روز در ميون اقدام کن تا سه چار روز قبل پریودت،،،، حالا ميتوني بعد از دو سه روز پاکی کیت بذاري هر روزم باید بذاري هر موقع هم خط دوم صورتی شد برو تو اقدام تااااا موقعی که دوباره خط کیت یک خطی بشه و ديگه خط دوم نیوفته چون بازه ی تخمک گذاری همون چند روز هس

اگه خواستی کیت بگیری مکس 14 بگیر ولی از من بشنو وقتی پریودت تموم شد یک روز در ميون اقدام کن تا سه چا ...

آجی اگ هروز باشه نمیشه بعضی وقتا نمیشه میدونی چی میگم 

💗برا حامله شدنم و شفای مادر شوهرم صلوات دعا کنید مرسی💕
عزیزم کسی باردار باشه کیت تخمکگذاری بزنه دوتا خط نشون میده یا ن؟

اصلا زمان بارداری نیازی با کیت نیس دیگ اون زمانیه ک شما اصلا باردار نیستی 

اصلا زمان بارداری نیازی با کیت نیس دیگ اون زمانیه ک شما اصلا باردار نیستی 

اینارو میدونم گلم.گفتم شاید یکی از سر کنجکاوی حامله باشه و  بزنه.میخام ببینم مثبت نشون میده؟

هر بار این درو محکم ببند برو
اینارو میدونم گلم.گفتم شاید یکی از سر کنجکاوی حامله باشه و  بزنه.میخام ببینم مثبت نشون میده؟

اره عزیزم