2737
2734

برادرام عقدم نیومدن،،عقدم محضری بودبا حضور خانواده ها

یکیشون میگه عروسیمم نمیاد چون وقتی مجرد بودم همش سرم داد میزد دعوا میکرد بی دلیل چون اخلاقش همینه با مادرمم همینطوره من تحمل نکردم باهاس قهر کردم ک داد و دعوا نشنوم و خداروسکر چندساله نشنیدم الانم گفته عروسیم نمیاد و یکساله عقدم اصلا خانواده شوهرم ندیدنش 

منم برام مهم نیست چون میترسم بعدا مادرشوهرم سرکوفتم بده ناراحتم

مادرشوهر و خانواده شوهر خیلی بدی دارم متاسفانه ک همش متلکم میگن بی دلیل دیگ دلیل داشته باشن خدا داند

حالا ماجرا اینه 

داییم پارسال فوت کرد

من خاستم عزوسی کننو خودشون گفتن صبرکن سالگرد بگذره منم گفتم باشه عروسیم خلوت نباشه 

بعد کرونا اومد ،،عروسی نکردم گفتم بزار کرونا بره ک عروسیم خلوت نباشه 

الان دایبم سالگردش رفته وپسرش  عروسیش هست با دختر خالم 

و برادرام نمیزارن مادر و پدرم برن میگن چون ۶ سال پیش عروسی داداشم نرفته خدابیامرز داییم 

من خ ناراحتم میگم این همه صبر کردم ک عروسیم خلوت نباشه 

الان میدونم دایبم اینا ک پرجمعیتن و خالم اینا نمیان 

ی عموم باز بخاطر بد بودن برادرام باهامون قهر نمیاد 

ی عمه بخاطر داداشم پول پسرش خورده باهامون قطع رابطه س 

واقعا نمی دونم چیکار کنم

سما باشین چیکار میکنین؟

اگ جشنم نگیرم همینطوری عکس بگیرم برم سر زندگیم تو دلم جشن می مونه

اخه عقدم نگرفتم همینطوری با مانتو رفتم تنها با پدرمادرم عقد کردم اومدم خیلی غصه خوردم خیلی سختم بود

جشن عروسی دوست دارم وقتی مجرد بود هیچ عروسی نمیبردنم خانوادم اکثرا هم خودشون نمیرفتن

اهل کاشان نیستممممم ،،اسم کاربریم یک قسمت از شعر سهراب سپهری هست، لطفا درباره شهرکاشان سوال نپرسید بی اطلاعم
چه قدر تاپیک میزنی این همه ادم. تو. تاپیک قبلی گفتن عروسی نگیری. بهتر باز گوش نمیدی

تو این تاپیک توضبح دادم ک عروسی نگیرم تو دلم می مونه و غصع میخورم ی عمر 

اهل کاشان نیستممممم ،،اسم کاربریم یک قسمت از شعر سهراب سپهری هست، لطفا درباره شهرکاشان سوال نپرسید بی اطلاعم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم وقتی خودشون عروسی بقیه نمی فتن حقیقتش اینه اونا هم نمیان حالا... بااین توصیفاتی ک کردی شوهرت رو بچسب و ول کن اینا رو

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2731
2738

خب تنها راهش اینه پدرو مادرتو توجیه کنی .راضیشون کن عروسی پسرداییتو برن که اونا هم بیان.بعدم شما برای همه ی فامیل دعوت بفرستین.خیلیا موقع جشن و شادی دلخوری رو کنار میزارن

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

ب خانواده شوهرت بگو ی عروسی کوچیک میخوام ک فقط خانواده خودم و شما باشید یعنی ی رستوران یا ی سالن کوچیک بگیر بعد لباس عروس بپوش و فرمالیته بگیر ....

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

من چون خانواده شوهرم خيليي بد ذات بودن و منتظر دعوابودن تو ٢سال نامزدي كه بهم بخوره همه كار كردن كه منو پسرش باهم عروسي نكنيمو آخر سر  و جنگ تو روز عروسي پسرشون دعوا راه انداختن  دلشون ميخواست منو با لباس عروسي بفرستن خونه بابام با دعواشون آبروي پسر خودشونو بردن از حسادتت ب من نميدنن چيكار كنن

تو تفاوتت فرهنگ و رفتاري خيلييي زياد

من بعد عروسيم به خاطر مشكلاتي كه برام پيش اومد خاطرات تلخ عروسيم از ذهنم نميره

ميگفتم كاش عروسي نميگرفتم الان اعصابم آروم بود شماهم اگه فكر ميكني يك درصد ممكن تو عروسيت مشكلي پيش بياد نگير فقط برو عكس بگير