2737
2734
عنوان

گناه ما چیه که دختر شدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1266 بازدید | 66 پست
پس از دختر بودنت بدت نیاد خودت خودتو کوچیک کردی پسری ک از اول تو رو فقط برا وقت تلف کردن میخواد اصل ...

نه 

اون عاشقم بود 

سر یه سو تفاهم ازم بدش اومده

هرچی بهش میگم فرصت بده نمیده

تاززه رفته بود بی خبر پیش بابام خواستگاری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گناه نکردیم که دختریم فقط خداماروبیشترازبقیه دوستداره که دخترشدیم که این متاسفانه جانیافتاده دختر یه جایگاه خوبی داره و باید بهش احترام گذاشت به افتخار هرچی جنس مونث 👏👏👏

عاقبت روابط نامشروع و دوست پسر داشتن همینه پسرها پرده بکارت و دخترانگی وحیا وعفت وپامدامنی تونو میگیرند وتبدیل به یک فاحشه می‌کنند دختر مردم رو رهاش می‌کنند میرن سراغ یک کیس جدید 

2731

عزیزم خیلی سست عنصری که همچین آدمی رو دوسش داری.

من تحمل کوچکترین بی احترامی رو ندارم از طرف دوست پسر.

حالا بماند که شوهرم چقدرررررر بهم بی احترامی کرد. اما خب هم خودم و هم خدا جوابشو دادیم

عزیزم خودت دوست داری باهات اینجوری رفتار بشه و به دختر بودنت ربطی نداره

وقتی همه حست به یکی که ارزشش نداره نشون میدی و خودت هی کوچیک میکنی قابل دسترس باشی اخرش میشه همین 

حالا چه پسرش چه دخترش

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2738

به نظرم به قول تو پسرا هر کاری کردن با مجوز ما دخترا بوده...وقتی امروز آشنا میشی فردا اجازه میدی درمورد هرچیز شخصی تو نظر بده...وقتی یک هفته اس باهاش میری بیرون و اجازه میدی از تمام خط قرمزا رد بشه...

وقتی هیچ آینده ای تو رابطه نیست و بازم میمونی از اول تا آخر خودتی که مقصری

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

دختر بودن عالیه ک😐 شما طرز استفادشو بلد نیستین👌😇

عآتـئـیـــــست                                       وقتی بم میگن عارزوهاتو بغل کن، من بغلتو عارزو میکنم دلبر جآن🙃
دیشب تا صبح از دل درد گریه میکردم😭😭😭 حالا چی میشد ما پریود نمیشدیم

آره واقعا دختر من که کلاس پنجمه پریود شده دارم دیوونه میشم 😭

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
خب باید چکار کرد؟

کسی که اینجوری باهات رفتار میکنه رو حذف کن چون دنبال بهانست که اذیتت کنه

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2706