2737
2734
عنوان

فهمیدم شوهرم قبل از من دوست دختر داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 1558 بازدید | 105 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا یه حسی دارم قابل توصیف نیست

بیکاری شوهرت رو یاد خاطرات قدیمش بندازی

شوهرم منم قبل من میدونم چند تا بودن تو زندگیش

اما مهم اینه که منو برا زندگیش انتخاب کرده

الانم فوق العاده چشم پاک و آقاست، شور نوجوونی بوده دیگه

🙃فیزیک خیلی آسونتر میشد🔸️اگه بجای سیب،      👈🍎خودِ درخت میفتاد رو نیوتون     👈🌴
اصلا یه حسی دارم قابل توصیف نیست

انتظار داشتی خواجه باشه 😂😂😂 یا اصلا کسیو نبینه نخواد؟

عزیزم اون موقع که تو نبودی اونم چه میدونست قراره بعدها با تو ازدواج کنه...بنظرم اصلا منطقی نیس به روش آوردن و هم اصلا منصفانه نیس چون اصلا کار اشتباهی نکرده اون دوره شما نبودید که خیانت محسوب بشه

درضمن یعنی شما دوس پسر نداشتین؟؟

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
2728
منم همین فکرو میکنم

چی رو میخای بگی خب اگه بهت نمیگفتی فکر میکردی شوهرت دوست دختر نداشته؟خود شما قبل ازدواج دوست پسر نداشتی؟

تو روخدا این فکرا چیه میکنی اخه؟

به روش بیاری فکر میکنی چی میشه؟روشو فقط باز میکنی.چیزی که مال گذشته بود رو از زیر خاک در نیار.زرنگ باش حال و اینده رو که با تو شریکه بچسب.گذشته ش اصلا ربطی به تو نداشته چون تو باهاش نبودی ولی از الانشو که با توه باید پاک باشه

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

هر باغچه ای شخمش بزنی محاااله چنتا دونه کرم کوشولو موشولو نداشته باسههه...🥺😂

۹/۹/۹۹یه اتفاق خوب قراره بیفته... چشماتو ببند و ارزو هاتو نقاشی کن... ایشالا تا این تاریخ بهش میرسی به امید خدا⁦♥️⁩⁦🥰
این طرز فکرتون کاملا اشتباهه من خودم قبل ازدواجم دوست پسر نداشتم همسرمم با دختری در ارتباط نبوده ال ...

اوضاع جامعه خرابه ربطی نداره ب خیلی چیزا عزیزم .

دور و زمونه فرق کرده . نمیشه کسی رو شناخت ‌. من نمیگم دوست دختر و دوست پسری ... ولی باید دخترو پسر یک سال کم کم همو بشناسن ... 

اینو من نمیگم تمام مشاور ها میگن .

خیلی ها رو هوا شوهر میکنن . بعد دودستی میزنن تو سرشون  ک چرا ...

نمونه اش خانواده خودم . بچه هاشون سنتی ازدواج کردن خودم ب شخصه از ازدواجم راضی نبودم و نیستم 

2738
به وفاداریش شک ندارم

خب پس اصلا مساله رو باز نکن 

خیلی هامون تو گذشته یکی رو دوست داشتیم یا فکر میکردیم دوست داریم مهم انتخابیه که کردیم و پای انتخابمون موندنه

بااین فکرا اصلا نه خودت اذیت کن نه رو رفتارت تاثیری بزار و باشوهرت سردی کن

دختر خواهرشم دختره بسی بی عقل و کرمیه 

زیاد باهاش گرم نگیر

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

بابا این حرفا چیه ی بار پسر خاله من رفته ب زنداییم همینجوری گفته ک اره دایی قبل تو یکی و میخواسته رفتیم خواستگاریش دختره خیلی خوب بود عموی دختره اذیت میکرد و این چیزا حالا زندایی منم ناراحت بعدش حال پسرخالم و گرفتم و ب زنداییمم گفتم ک خواستگاری رفته ولی بقیه چیزایی ک پسرخالم گفت دروغ بوده 

تازه عزیزم قبل تو با اون بوده اگ اون و واقعا میخواست ی جوری میگرفتتش پس یعنی واقعا نمیخواسته ب خصوص ک اکثر مردا تو ی سنی فکر میکنن عاشق شدن در حالی ک عشق نیست ب حرفاشونم گوش کنی مسخرس اختلال هورمونه ک بعد ها هم هی تلقین میکنن ک عاشق بودن

اوضاع جامعه خرابه ربطی نداره ب خیلی چیزا عزیزم . دور و زمونه فرق کرده . نمیشه کسی رو شناخت ‌. من نم ...

پس دوران نامزدی برای چیه برای شناخته عزیزم شناخت قبل ازدواج رو با این دوستی های یکی دو روزا دختر و پسری نباید قاطی کرد 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
بیکاری شوهرت رو یاد خاطرات قدیمش بندازی شوهرم منم قبل من میدونم چند تا بودن تو زندگیش اما مهم اینه ...

تازه تو دفتر خاطراتم خاطره نوشته بودن براش

دوستت دارم تا قیامت با صداقت...... 

کل دفتر رو خودش بهم داد و گفت خودت پارش کن عزیزم

🙃فیزیک خیلی آسونتر میشد🔸️اگه بجای سیب،      👈🍎خودِ درخت میفتاد رو نیوتون     👈🌴
2706