2737
2734

روغن بادام شیرین هم برا چین و چروک خوبه هم پوست رو روشن میکنه، شب میزنی تا صبح رو پوست بمونه. البته از روغن گیریا بگیر که اصل باشه، شرکتی ها به درد نمیخوره. بعد چیزایی هم که خون رو تصفیه میکنه، رنگ صورت رو روشن میکنه مثل زرشک، عناب، رب انار، کاهو، کاسنی. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آرد نخود رو با گلاب یا آب قاطی کن.. مثل خمیر بشه.. بعد بزن ب صورت و دستات.. بزار یه ربع بمونه بعد بش ...

جدی؟

تو امتحان کردی؟

چقد سفید می‌کنه؟

*•.¸♡وخدایی که به شدت کافیست♡¸.•*
2728
جدی؟ تو امتحان کردی؟ چقد سفید می‌کنه؟

آره منم پوستم سبزه ست.. 

امتحان کردم فرق کرد.. البته چندبار باید انجام بدی.. 

راستی میتونی برا لایه برداری هم شکر و آبلیمو رو با هم قاطی کنی صورتو دستاتو باهاش ماساژ بدی خیلی خیلی نرم میکنه.. تاثیرشو همون بار اول میبینی.. 

پوست صورت حساستره، صورتتو زیاد و محکم ماساژ نده.

آره منم پوستم سبزه ست..  امتحان کردم فرق کرد.. البته چندبار باید انجام بدی..  راستی میتو ...

مرسی گلم

تو هم سبزه بودی؟

میتونی بگی حدودا چقدر تغییر کرد رنگ پوستت؟

آرد نخود رو از کجا تهیه کنم؟

مرسی گلم تو هم سبزه بودی؟ میتونی بگی حدودا چقدر تغییر کرد رنگ پوستت؟ آرد نخود رو از کجا تهیه کنم؟

اره من هنوزم سبزه ام.. ما پوستمون همین رنگه. هر کاری کنیم نهایتا یه درجه روشن میشه رنگ پوستمون.. 

آرد نخودچی رو از فروشگاهها یا از عطاری بگیر.. معمولا همه جا دارن..

من چند باری استفاده کردم یه درجه روشن شده رنگ پوستم.. راستی رنگ مویی انتخاب کن برا موهات، که رنگ صورتتو روشن تر نشون بده.‌ 

اره من هنوزم سبزه ام.. ما پوستمون همین رنگه. هر کاری کنیم نهایتا یه درجه روشن میشه رنگ پوستمون..&nbs ...

چ رنگایی مثلا؟

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2738
عزیزم😍 مشاور پوست من یه خانومی هستش که من خیلی از کارش خدایی راضیم خیلییییی luxury.llady  پی ...

مرسی عزیزم 😍

هزینه پرداخت میکنی بهش؟