2726
عنوان

خانومایی ک تعبیر حواب بلدن بیان

55 بازدید | 12 پست

من خواب دیدم تو یه کوچه داشتیم با مامانم میرفتیم یه مرد پیشت سرمون‌میومد..یچیزم دستش بود من شک کردم و کیفمو گرعتم تو بغلم بعد برگشتم دیدم یه چاقو تو دستشه...کشید رو دستم که دستمو دستبندمو ولی نبرید و من فرار کررم رفتم تو یه مغازه...کسی تعبیرسو میدونه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انشاالله خیره عزیزم من یه سوال داشتم  ازتون خیاطی حرفه ای انجام میدید؟ بعد اینکه درآمدش خوبه ...

خیاطی حرفه ای در اون حد نه ولی خب تاحالا چند دست مانتو و شومیز‌..یک دست مانتو و شلوار و یه بلوز دامن مجلسی دوختم...من حدود یکساله که دوره مقدماتیم تموم شده و خیاطی میکنم...اره بد نیس عزیزم

یعنی بد نیس؟؟ من از دزد ترس زیادی دارم اونوقت تاحالا بدنم داره میلرزه

اتفاقا دزد درخواب خواستگارست .....سعی کن صدقه رد کنی خواب بدی نیست تعبیرش خیره خوبه 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
یعنی می،ارزه منم برم هیچی بلد نیستم

علاقه داری؟اگ اره ک خوبه...بعد اگر بیرون از خونه خیاطی کنی ک خب مسلما درامدت بیشتره....ولی اگ توخونه کار کنی بالاخره دوست و اشنا هستن ک بیان مهممم تر از همه پس خودت برمیای

..من و مامانم جفتمون خیاطیم هرجا بخوایم بریم فوری براخودمون یچیز دست وپا میکنیم خعلی خوبه

والله دوس دارم برم تو این کار ولی صبر و حوثلم کمه از کجا بفهمم علاقه دارم؟

منم خودم گاهی ک کارم گره میفته خیلییی زود عصبی میشم ولی کارمو دوسدارم...میتونی اگر توشهرتون دوره فشرده هست اول یه دوره دو سه ماهه بری بیینی در چه حدی هست علاقت