2726
عنوان

شما بودید قبول میکردید همچین کیسی رو یا من ....

| مشاهده متن کامل بحث + 1246 بازدید | 101 پست
بشین تا بیاد  الان سنت خیلی داره بالا می‌ره  بعد هم مردهای مجرد خوب  تا زن های جوون ...

به نظرت یه دختر ۳۵ ساله بدون خونه ماشین و معلم 

با یه زن ۳۲ ساله مطلقه معلم که خونه ماشینم داره کدوم شرایطش بهتره 

دوسش دارم .افکارمون و علایقمون نمیخوره  مثلا ایشون به کارای فنی و هنری علاقمنده نه به درس  ...

خوب وقتی این اختلافات همیشه دغدغه بوده برات و همیشه میمونه

اگه اهل ریسک هستی و تحمل شرایط نامعلوم بعد رو داری تمومش کن ، حیف یه عمر که به حرص و حسرت بگذره 

اگه هم دوست داشتنت به اندازه ای هست که بخوای بیشتر برای این زندگی تلاش کنی ، اونقدر به مشاور مراجعه کن اونقدر در مورد اختلاف تیپ های شخصیتی و سازش اون ها با هم مطالعه کن تا بلاخره با شوهرت همونطور که هست بسازی 

چند ساله ازدواج کردی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه این محسنات را که گفتی داره از کجا فهمیدی

تا نری زیر سقف باطرف نصف بیشترش را نمیفهممی

ولی چون ۷۰درصد خوبه اوکیه

تحصیلات هم بعضیا میگن‌نمیرن ولی مجبور میشن برن مثلا برا اون شرکت که میخواد بزنه شاید مجبور بشه مدرک بگیره

بعد هم رییس هواپیمایی ایران چن ساله دیپلمه ست همه فک میکردن دکترا داره

یه دروغ بگید بگید لیسانس داره 

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
2728

استارتر لطفا طلاق بگیر هم خودت رو راحت کن هم ما رو 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
مطمعنم خیلی پاکه اهل این چیزا  نیست مثلا فضای مجازی فیلمای ناجور دوست دختر و..

عزیزم حالت خوبه .... عمرا دیگه مثل این یا بهترش گیرت بیاد سریع بله رو بگو اخه برای چی مردد هستی سنت هم که داره بالا میره امکان داره خواستگار جوون دیگه گیرت نیاد از نظر من چیزای ک گفتی عالیه من بودم قبول میکردم 

فقط اومدم بگم حق زنای ایرانیه که حقشونو توی جامعه و قانون بخورن همتون ضد زنین! 

با اینکه خودتون زنین یه جوری در مورد همجنس تون نظر میدین ادم فکر میکنه مردین یا از 400 سال پیش اومدین

طلاق بگیری فکر کردی کی میاد می گیرتت؟ 

زن طلاق داده

باید بری کلفتی

چسی میای

به مدرکت نناز و.... 

واقعا شما ها زنین؟ می خواین بچه ها تونو این طوری تربیت کنین؟ این طوری باشه که نسل ایرانی منقرض شه خیلی بهتره 

گند زدین به جامعه

She is everything I ever wanted.... 
دوسش دارم .افکارمون و علایقمون نمیخوره  مثلا ایشون به کارای فنی و هنری علاقمنده نه به درس  ...

عزیزم اگه برونگرا بود که اهل دوست دختر و رفیق بازی میشد بهتر ک درونگراست همه تمرکزش رو زن و زندگیشه خیلی ایرادای بتی اسراعیلی میگیری بخدا الان همیتکه با این وضع اقتصاد جرات کرده اومده خواستگاری خودش خیلیه لگد به خودت نزن عزیز من مرد ۴۰ ساله میره دختر ۱۸ ساله میگیره بعد فکر کردی چون مثلا ماشین داری خبریه نه عزیز من دیگه نمیتونی بچه دار بشی حسرتش همیشه تو دلت میمونه انقد هم من استاد دانشگاه و مدیر دیدم که مدرک دارن ولی دوزار شعور و معرفت ندارن 

فقط اومدم بگم حق زنای ایرانیه که حقشونو توی جامعه و قانون بخورن همتون ضد زنین!  با اینکه خودتو ...

عزیزم ربطی نداره تا وقتی دختر کم سن مجرد هست کی میاددی دختر سن بالا که ب مدرکش مینازه بگیره نه وجدانا

به نظرت یه دختر ۳۵ ساله بدون خونه ماشین و معلم  با یه زن ۳۲ ساله مطلقه معلم که خونه ماشینم دار ...

الان زن های جونترم همه چی دارن 

موردهای خوب دنبال زن مجرد معلم همه چی تمومن 

من همکارام همچی دارن دکترا هم گرفتن 

ولی مورداشون خیلی داغونن

اگه شوهرت خوبه زندگیت را خراب نکن

پسر خوبم عاشقتم .😘😘صدای خنده هایت دلیل زندگیم ام است.امیر محمد عشق مامان باباشه 😘😘