2726

ظاهرتون خوب فوق لیسانس معلم پژوهشگرو نویسنده سنتون ۳۲ -۳

طرف مقابل قدبلند و تیپش خوب ظاهرشم تقریبا در حد خودتون بالای متوسط 

دیپلم .کارش فنی تو شرکت که چند سال دیگه باز نشسته میشه  ۷ -۸سال  سنش ۳۵ 

یه خونه ۸۰ متری نوساز و یه ماشین معمولی 

اخلاقیاتش صبور نجیب صادق باگذشت متعهد باادب  مستقل متواضع بامحبت اهل انحرافات فکری روانی جنسی  خونوادشم کاری ندارن 

نیست اهل کینه حسادت خساست بددلی بددهنی دهن بینی نیست 

اما اهل ادامه تحصیل و پیشرفت نیست 

البته بعد بازنشستگی میگه تمایل دارم یه شرکت ماشین سازی بزنم  به روزم نیست مثلا دانشش یا کامپیوتر و  زبان

لطفا فقط جواب تاپیک رو بدید فرافکنی نکنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به ارشدت نناز مادر.... اون از همه لحاظ ازت سره جز تحصیلات که اونم الان باید گذاشت در کوزه ابشو خورد& ...

ااااااااییییییییی.... این بدبخت کجا نازید. بعدشم کی گفته اون سرتره؟ کارش؟ خب مرده وطیفشه کار کنه

انحراف جنسی نفهمیدم.

بقیه موارد عالی 

تو این زمونه باید عرضه داشت کار پیدا کرد به لیسانس ونهضت داشتن نیست.

درمورد خانواده ش تحقیق کن.چون بخای نخای رو زندگیت تاثیردارن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

من ۳ساله باشوهرم زندگی میکنم اینقد نمیتونم کامل راجع بهش توضبح بدم چقد خوب خواستگارتونو توصیف میکنین

مخصوصا انحراف جنسی

یاده اون تاپیکای انحراف جنسی افتادم چقد یاروهه دیونه بود

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

همه چیزشون خیلی خوبه که. حتی عالیه . تحصیلات چندان مهم نیست. مهم مهارت کاری و بلد بودن فن هست. اگه میزان درامد ماهیانشون هم قابل قبول هست براتون, خیلی خوبن

خوشبخت بشید

با یه صلوات آمین بگو دوست گلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن 🍃اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🍃اللّٰهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عافِيَتِكَ ، وَصَبْراً عَلَىٰ بَلِيَّتِكَ ، وَخُرُوجاً إِلَىٰ رَحْمَتِكَ.🍀
2706